בשורה להורים קייטנות בגני הילדים בחודש יולי

הקרן לפיתוח קריית מלאכי בשיתוף מחלקת גני ילדים בעיר יפעילו קייטנה בגני הילדים בחודש יולי.

בישיבה משותפת של אנשי הקרן לפיתוח קריית מלאכי, מחלקת החינוך, ומחלקת גני ילדים בעירייה הוחלט להפעיל את גני החובה והטרום חובה, החל מה-6 ביולי עד סוף החודש , לא כולל ימי שישי.

הגנים יופעלו מהשעה שמונה בבוקר עד השעה אחת בצהריים באמצעות גננות מוסמכות והסייעות הקבועות של הגן.

מדובר בכ-1300 ילדים בקריית מלאכי שיוכלו ליהנות מהפעילויות המתוכננות.

מר שמעון חזן, מ”מ ראש העיר ויו”ר הקרן יזם את הפגישה עם כל הגורמים בשיתוף קרן רש”י וגזית גלוב, שמטרתה הקלה על ציבור ההורים וכן העשרה לימודית, חינוכית וערכית לילדים בגיל הרך.

“מבחינתי זו פריצת דרך משמעותית לאפשר לילדים להימצא בקיץ במסגרת חינוכית כחודש ימים.”אמר שמעון חזן והוסיף ” עמד לנגד עינינו ציבור ההורים שבדרך כלל מוטרד עם בוא הקיץ בשל הצורך למצוא לילדים מסגרת ראויה שתאפשר להם לצאת לעבוד. אני שמח שהצלחנו להוציא את היוזמה לפועל”

מנהלת מחלקת גני ילדים בעירייה, הגברת שולמית הדר נערכת בשיתוף הגננות להכנת תוכנית שתהווה רצף חינוכי תוך התייחסות להיבטים ערכייםותוכניים, התכנית שנבנתה מותאמת לזמן החופשה וכוללת פעילויות העשרה חיצוניות רבות אשר יספקו חוויות משמעותיות ויסבו הנאה רבה לילדים.

עלות הפעילות לחודש יולי לילד טרם נקבעה , אך בימים הקרובים תצא הודעה מסודרת מטעם הקרן ומחלקת גנים.

ראוי לציין שהקרן לפיתוח בראשות מר שמעון חזן ומר קובי עמר נטלה על עצמה את ניהול ותיפעול בית הספר של הקיץ לכיתות א,ב, .אנשי הקרן עומדים בקשר רציף עם המנהלים המכינים את בתי הספר לקראת הפתיחה.

ראש העיר מר אליהו זוהר ברך את הנהלת הקרן וציין את תרומתה הייחודית לקידום החינוך והרווחה בעיר.

“אני מחזק את ידיכם ומאחל לכם הצלחה. אני מברך על שיתוף הפעולה שלכם עם מנהל מחלקת החינוך בעירייה, מר שמעון עמר ועם מנהלת מחלקת הגנים הגב’ שולמית הדר” דברי ראש העיר

סגור לתגובות