ביקור שר התחבורה ישראל כץ בקריית מלאכי

השר כץ : “צריך ואני מתכוון לעזור לקרית מלאכי אני אתמוך ויותר מאתמוך בהחלטת ממשלה להעניק טיפול נקודתי לקרית מלאכי”

שר התחבורה, ישראל כץ, נענה לפנייתו של ראש העיר אליהו זוהר והגיע ביום ראשון האחרון לביקור עבודה בקרית מלאכי. ראש העיר רואה בשר כץ, שר מרכזי בממשלה שדוחף עניינים חשובים בתחום משרדו ובכלל שמילה אצלו היא מילה ובעיקר אחד המקורב לעיר ומגלה איכפתיות כלפיה. בנוסף לראש העיר והשר, השתתפו בישיבה גם ראש המועצה האזורית באר טוביה, דרור שור וראשי משרד התחבורה.ראש העיר פרש בפני השר את הצרכים של העיר. השר כץ גילה אמפטיה לצרכי העיר. בין שאר ההחלטות שהתקבלו:

  • הקמת מסוף רכבות משא ליד פארק התעשיות תימורים, דבר שיקצר זמנים, יקל על התעשיה המקומית, ויעודד יזמים, להקים מפעלים בפארק התעשיות.
  • בשנת 2015 יתווספו 4 קווי אוטובוס חדשים לתוך העיר במקום קו אחד הפועל היום.
  • כדי לקדם את פארק התעשיות החדש, שר התחבורה, אישר לבצע בדיקת היתכנות תנועתית ועל פי זה לאשר שיווק קרקעות נוסף.
  • השר הינחה את אנשי משרדו לתכנן ולתקצב מחלפון בכניסה לאיזור התעשיה ולמחלף לאיזור קסטינה, לקידום פארק התעשיות החדש.
  • השר מתכוון לפנות למשרד השיכון וליצור שיתופי פעולה איתם, כדי לאגם משאבים לסלילת כביש עוקף רוטנר (גיבשטיין). חלק מהמשאבים יגיעו ממשרד השיכון, חלקם ממשרד התחבורה, וחלקם מהמועצה האזורית באר טוביה באידבותו הרבה של דרור שור וחברי מועצת באר טוביה שמאז היבחרו של ראש העיר אליהו זוהר שיתוף הפעולה הולך ומתרחב.תכנון הכביש ימומן מתקציב משרד השיכון.
  • עוד טופין שהבטיח השר הוא ריבוד, הקמת מדרכות וניקוזים של כביש הורוביץ.
  • ואחרון חביב תמיכה גורפת של השר בבקשת העירייה לקדם החלטת ממשלה להעניק טיפול נקודתי לקרית מלאכי.

ראש העיר אליהו זוהר הודה לשר, על ההיענות לפניות ולראש המועצה האזורית, דרור שור על שיתוף הפעולה והסיוע הרב שמעניק לקרית מלאכי.

“זה לא מובן מאליו מה שקרה פה היום. כבוד השר ,גילה אמפטיה לעיר ולצרכיה, גם מתוך ההיכרות עם קרית מלאכי והאהדה שלו אליה, וגם מתוך רגישותו לדרום ולפריפריה. לראות את דרור שור בודק כל אפשרות לסייע לעיר, מרגיש שותפות איתנו, זה מחמם את הלב ומעניק תקווה רבה”. אמר ראש העיר

השר ישראל כץ בביקור עבודה בקריית מלאכי

השר ישראל כץ בביקור עבודה בקריית מלאכי

סגור לתגובות