שלושה סטודנטים תושבי קרית מלאכי מצטייני מכללת אחווה

רחל פרץ, משי מלכה ואביטל לנג הן שלוש סטודנטיות תושבות קרית מלאכי הלומדות במכללת אחווה שקיבלו תעודת סטודנט מצטיין בטכס רב רושם שהתקיים במכללה ביום ראשון האחרון בנוכחות ראש העיר קרית מלאכי, נשיא מכללת אחווה, הממונה על החינוך בעיר וראשי רשויות נוספים. תעודות ההצטיינות ניתנו על הצטיינות בשנת הלימודים החולפת.

רחל פרץ קיבלה את אות המצטיינת החברתית כהוקרה על תרומתה לקהילה. רחל פעילה בקהילה נגישה תוכנית למנהיגות נכים לקידום הנגישות והמודעות לצרכי הנכים בעיר. כמו כן היא מפעילה קבוצת מנהיגות לנוער בסיכון וחונכת ילדה בעלת לקות נפשית. לשאלה מה עשה לך הטכס וההכרזה על כך שאת מצטיינת היא ענתה:”היתה ועודנה התרגשות כמובן. המעמד מרגש. זה לא מובן לאליו שמכללה תציין בצורה כזו תרומה לקהילה. למרות שעשיתי ואמשיך לעשות למען קידום השוויון בחברה מבלי לצפות לקבל איזה שהוא אות. אני מודה להורי על החינוך שהעניקו לי”

משי מלכה קיבלה אות הצטיינות והערכה על התמדה בתוכנית מצויינים שפועלת במכללה ותרומתה לקהילה.

לשאלה מה זה עשה לה, ענתה:

“ההרגשה שאתה מתאמץ ומשתמש ביכולות שלך עד הסוף ומשיג את התוצאות ובנוסף העובדה שהמכללה מעריכה אותך, את המאמץ שהשקעת וההישגים שהשגת, זה מרגש. ההצטיינות היא פרי של חינוך מבית מגיל צעיר. אני מודה לה’ ולהוריי”

אביטל לנג, קיבלה את מצטיינת הנשיא בזכות הציונים הגבוהים בשנה ראשונה לתואר השני בניהול מערכות חינוך.

יש לי שאיפות וחלומות לעתיד בתחום החינו הפורמלי ובעיקר הבלתי פורמלי. צריך תמיד להשתדל לעשות את הטוב ביותר, בודאי כשמדובר בחינוך. יישר כח למכללת אחוה שהתייחסה לתורמים ולמצטיינים. בפירוש זה היה מרגש, קצת מביך אבל כיף לראות שיש מישהו שרואה ומעריך”. אמרה אביטל.

ראש העיר אליהו זוהר: “אני גאה בסטודנטים שלנו ובכלל בנוער הניפלא והערכי. אנחנו נעודד כל הצטיינות. זה בדמנו. סטודנטים כאלה מביאים כבוד ותקווה לעיר”

סגור לתגובות