מועצת תלמידי “אחוות אחים” במפגש עם ראש העיר

השבוע התקיים מפגש נוסף של ראש העיר עם מועצות תלמידים של בתי הספר . הפעם פגש ראש העיר באולם הישיבות את מועצת התלמידים בבית הספר אחוות אחים.

המפגש עמד בסימן איכות הסביבה ובית ספר ירוק, המאפיין את בית הספר אחוות אחים.

התלמידים ביקשו מראש העיר להציב בבית ספרם פחים להפרדת פסולת כדי ליישם את הנלמד בכיתה.ראש העיר הבהיר שבקרוב יוצבו פחי אשפה בעיר ויוחל בהפרדת פסולת ובית הספר יהיה חלק מהשינוי .

מועצת תלמידי בית ספר האחים בפגישה עם ראש העיר

מועצת תלמידי בית ספר האחים בפגישה עם ראש העיר

 

התלמידים העריכו מאד את עבודת השיקום שבוצעה בנחל האלה וראש העיר בישר להם שבחול המועד פסח מתוכננים שני ימי הפנינג ארציים בנחל, בסימן איכות הסביבה.

התלמידים העלו מספר בקשות הנוגעות לשיפור תרבות הפנאי והתחזוקה בבית ספרם וראש העיר הבטיח להגיע לסיור, כדי לעמוד מקרוב על הבקשות ולסייע בפתרונן.

המורה לאמנות והרכזת החברתית’ הגב גילי הדס’ הציעה לקיים דיון של אנשי אומנות ומורים , כדי להעלות רעיונות לשיפור פני העיר וליישומן.

מנהלת בית הספר , הגברת קלרה לוי, ביקשה מראש העיר לסקור את השינויים הדמוגראפיים המתוכננים בעיר. ראש העיר נתן סקירה מקיפה וציין שמדובר בתוספת של כ-10000 יחידות דיור בשלבים שונים לעיר , ונרכשו דירות על ידי קבוצות אוכלוסיה שונות. דתיים לאומיים , חילוניים, חרדים ,מעמד כלכלי גבוה ובינוני, קציני צ.ה.ל. ובעלי מקצועות חופשיים .”נשמור על הרוח המיוחדת של העיר שלנו ועל הסובלנות ההדדית” סיים ללו זוהר.

יושבת ראש מועצת התלמידים, התלמידה שיראל אמסלם העניקה לראש העיר שי צנוע, ציור , בשם חבריה למועצה.

סגור לתגובות