קרית –מלאכי עיר המ.ח.”ר

מהפכה בחינוך 4 מיליון ₪ להשקעה בפרוייקט של הטכניון ב-4 שנים הקרובות

ביום ראשון השבוע הגיע מנכ”ל קרן Y-TEK ארתור מהטכניון עם אנשי משרדו, פגישה עם ראש העיר מר אליהו זוהר הממונה על החינוך מר שלומי מלכה מנהל המח’ שמעון עמר מנכ”ל העירייה מר תמיר היזמי ומנהלי בתי הספר מר אסף מנהל בית ספר עמית גב’ קלרה לוי מאחוות אחים ומר אבי חדד מבית ספר הראל ושני מפקחת צוות טכנולוגי ממשרד החינוך ודנו בנושא: הפיכת קריית מלאכי לעיר המח”ר בנושאי מדע מתמטיקה חלל ורובוטיקה.

הרעיון הוא להפוך את קריית מלאכי לעיר שנושא לימודי המדעים יעשה בשיטה שונה ולעודד רצף מהגן עד כיתה י”ב. כמו כן לגרות את התלמידים לרצות ללמוד את המקצועות “שנחשבים קשים” בצורה שונה ואחרת. במעבדות חדישות בשיטות הוראה אחרות והמטרה להכשיר מורים מבתי ספר ללמד בשיטות החדשות שאנשי הטכניון ילמדו.

פרוייקט מ.ח.ר

המנכ”ל ארתור שיבח את ראש העיר מר אליהו זוהר וציין בפניו שגם כל הנהלת הטכניון ראו את האכפתיות והרצון של ראש העיר והממונה על החינוך לקדם את ילדי קריית מלאכי לרמות גבוהות ולעשות מהפכה בחינוך היא בראש מעייניו ועל כן חליטו להשקיע ביישוב בפתיות עוד 2 כיתות אחת בבי”ס אחוות אחים ואחת בבית ספר הראל. שכבר בשנת הלימודים הקרובה יכשירו את המעבדות המשוכללות ויחלו בתוכנית.
ראש העיר מר זוהר הודה בחום על האמון שנותנים בו ומסר “אמשיך יחד עם המנכ”ל ואנשי החינוך בעירייה לעשות הכל על מנת להביא את ילדי קריית-מלאכי לרמות הגבוהות ביותר”.

סגור לתגובות