מחיר למשתכן בקריית מלאכי

בשורה לצעירי קרית מלאכי:

110 יחידות דיור במחיר למשתכן

רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון הודיעו על פתיחת מכרז לבניית 110 יחידות דיור במסגרת מחיר למשתכן בקרית מלאכי. במסגרת הפרויקט המתוכנן בשכונת ‘נאות הכפר’ יוקצו 20 אחוזים לטובת תושבי קרית מלאכי.

ראש העיר קרית מלאכי אליהו זהר שפעל בחודשים האחרונים על מנת למקסם את מספר הדירות במסגרת מחיר למשתכן, אמר השבוע: “התוכנית מיטיבה עם זוגות צעירים בכלל ותושבי העיר בפרט. אני מודה לשר יואב גלנט על האוזן הקשבת לטובת תושבי קרית מלאכי”.

שכונת ‘נאות הכפר’ ממוקמת סמוך לשכונת בן אהרון, לכיוון כיכר באר טוביה ותכלול 278 יחידות דיור בסך הכל. בשלב הראשון שפורסם למכרז עבור קבלנים ויזמים, ישווקו 136 יח”ד מתוכן 26 מגרשים בתוכנית ‘בנה ביתך’ ו-110 יח”ד בבניה רוויה. בשלב השני שיצא למכרז בקרוב, ישווקו דירות נוספות במחיר למשתכן. המועד האחרון להגשת ההצעות למכרז הוא בתאריך 5 למרץ בשעה 12:00 בצהרים ולאחר בחירת הקבלן, יפורסמו מחירי הדירות.

תוכנית “מחיר למשתכן” היא חוד החנית של ממשלת ישראל להורדת מחירי הדיור ובהובלת משרד האוצר, משרד הבינוי והשיכון ורמ”י. מטרת התוכנית היא להקל על משפחות צעירות לרכוש ​​דירה ראשונה בתנאים מועדפים בהנחה של 200 אלף שקלים ממחיר השוק, לכל הפחות.

התוכנית בקרית מלאכי תעניק הזדמנות לצעירים לרכוש דירה במחירים אטרקטיביים ותנאי משכנתא נוחים. על פי הקריטריונים שקבע משרד הבינוי והשיכון הטבות ל-20% מבני המקום כוללת את אלו שמקום מגוריהם הקבוע ב-3 השנים האחרונות או ב-4 שנים, מתוך 10 השנים שקדמו למועד פרסום המכרז היה בתחום שיפוט הרשות המקומית שבה ייבנה הפרויקט.

פרויקט ‘נאות הכפר’ יכלול גם שדרוג והחלפת תשתיות ברחובות הרצל ובן גוריון הסמוכים, גן משחקים גדול ייבנה מערבית לשכונה, טיילת ושביל אופניים.

 ראש העיר אליהו זהר: “הצעירים הם העתיד של קרית מלאכי ואני שמח כי תינתן להם אפשרות לרכוש דירות במחיר סביר. העובדה כי 20 אחוזים מתוכם יהיו מבני המקום היא בשורה משמחת אף יותר. ברצוני להודות לשר יואב גלנט ולאנשי משרדו על שנאותו להיטיב עם צעירי קרית מלאכי”.

 

סגור לתגובות