הזדמנויות בתעסוקה

באגף לשירותים חברתיים קרית מלאכי החלו בימים אלה בהפעלת שירותים בתחום התעסוקה. כחלק מהמגמה התארחו עובדי האגף ביום חמישי שעבר במרכז להזדמנויות תעסוקה – אשדוד לישיבת צוות מקצועית. מרכז זה מעניק שירות אזורי בנושא תעסוקה בשיתוף משרד הרווחה והג’וינט

מטרת הפגישה שנמשכה כשעתיים הייתה למידה של סוגיות עכשוויות בנושא תעסוקה בקרב אוכלוסיות, מיעוט הזדמנויות, התפתחויות בתהליכי אבחון תעסוקתי ובניית רצף שרות של השמה, התמדה וקידום לעובד.

הפעלת תחום התעסוקה באגף לשירותים חברתיים הנו חלק ממרכז עוצמה – פיתוח תחום ההתמודדות עם חסמים לתעסוקה ועו״ס יתד – המתמחה בתחום התעסוקה לצעירים מעוטי הזדמנויות. “הליווי האישי והעידוד תוך הכרת החסמים להשתלבות במעגל העבודה ומציאת פתרונות מתאימים הם המפתח לשיפור מצבן הכלכלי והחברתי של משפחות רבות” מסבירה מנהלת האגף יואלה תבור.

הזדמנויות בתעסוקה

לדברי סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה חיים שטיינר, הביקור במרכז מהווה חלק מתוכנית העבודה של העירייה המקדמת שירותים לאוכלוסיות המתמודדות עם עוני, הדרה ומיעוט הזדמנויות לטובת יציאה ממעגל העוני. תוכנית זו כוללת גם מיצוי זכויות ומיצוי יכולת ההשתכרות של הלקוח.  מנהלת האגף יואלה תבור ציינה לשבח את שיתוף הפעולה עם שרות התעסוקה קרית מלאכי ושיתופי הפעולה הנרקמים כעת גם עם המרכז להזדמנויות אשדוד, לטובת תושבי העיר בכלל ולקוחות האגף לשירותים חברתיים בפרט.

סגור לתגובות