טורניר הסטריט בול השני של קרית מלאכי

סטריט בול 2.0

 

טורניר הסטריט בול השני של קרית מלאכי, התקיים ביום חמישי שעבר במגרש הספורט ברחוב רבקה גובר * בטורניר נטלו חלק קבוצות ילדים, נערים ובוגרים, אשר הגיעו מכל האזור * מנהל מחלקת הספורט הראל מלכה: “הכדורסל צובר תאוצה בקריית מלאכי ואנו שמחים על כך”

טורניר הסטריט-בול השנה כלל מספר שדרוגים ביחס לשנה שעברה. התחרות נפתחה גם ילדים, בכל משחק שפטו שניים במקום שופט אחד בשנה שעברה ודיג’יי אור אזולאי הוסיף קצב לאווירה החגיגית.

הטורניר התחיל בשעה 16:00 עם 4 קבוצות ילדים שהתחרו אחת עם השניה, שעה לאחר מכן החל טורניר הנערים שמנה אף הוא 4 קבוצות ובשעה 19:00 נפתח טורניר הבוגרים עם 8 קבוצות.

טורניר הסטריט-בול השני של קרית מלאכי משך אליו שחקנים רבים גם מקרית גת, רחובות, אשקלון ומושבי הסביבה. בתום ערב מותח של כדורסל ואיכותי זכו בקטגוריית הילדים: הראל איובי, דוד מטוקו ואופיר ברבי כולם שחקני קבוצת קבוצת הקט-סל של הפועל קרית מלאכי. בקטגוריית הנערים זכו אורי קושט, גור איתן, שי מילשטיין וגיא מזמר ובבוגרים: אליעד ביטון, בר אורן, ואמיר מרשה. בנוסף, התקיימה תחרות שלשות בכל הקטגוריות והזוכים זכו בפרסים.

טורניר הסטריט-בול התקיים בחסות מחלקת הספורט בעיריית קרית מלאכי ובשיתוף הקרן לפיתוח קרית מלאכי המכללה הארצית לכדורסל. את הטורניר ניהל וארגן דניאל סטרובינסקי, יחד עם שי שלו.

לאחר הטורניר אמר סטרובינסקי: “בגלל הטורניר המוצלח בשנה שעברה, הציפיות עלו. בסך הכל היה טורניר ספורטיבי, תחרותי והיה כיף לכולם”.

מנהל מחלקת הספורט הראל מלכה: “תחום הכדורסל צובר תאוצה בעיר, קיימות היום קבוצות לילדים וילדות, נערים ובוגרים. הטורניר היה ספורטיבי ומהנה ונמשיך לקיים אותו מדי שנה. אני מודה ליוזמי הטורניר שעשו עבודה מדהימה. בקרוב נפָתֵח גם את תחום האתלטיקה בקריית מלאכי ונמשיך לקדם את נושא הספורט לטובת תושבי העיר”.

סגור לתגובות