מצטיינת אמי”ת- גאווה מקומית

רגע לפני פתיחת שנה זכתה תלמידת כיתה י”ב רביד הרוש על זכייתה כמצטיינת ארצית של רשת התיכונים אמי”ת. רביד היא יושבת ראש מועצת התלמידים הבית ספרית וזכתה במהלך השנה בתחרויות מתמטיקה ופיזיקה. “רביד היא מצטיינת לימודית וחברתית ובולטת בנושא העצמה נשית. הזכייה הזאת מגיעה לה” אומרת הדס שרעבי מנהלת בית החינוך.

ביום חמישי האחרון התקיים טקס ארצי למצטייני רשת התיכונים אמי”ת. התלמידים נבחרו על ידי הנהלות בתי הספר ומתוכם נבחרו חמישה תלמידים לשלב הגמר. רביד הרוש שנבחרה לאחת מחמשת המצטיינים נחשבת לסמל בבית הספר ומובילה פעילויות בולטות בבית הספר ביניהם: שבוע קבלת האחר וביקורים במרכז יום לקשיש. פרט לתפקידה כיו”ר מועצת התלמידים, היא משמשת כמנכ”לית יוניסטרים- המכשירה נוער ליזמות עסקית והייתה חלק מהתלמידות הזוכות בתחרות המתמטיקה הארצית “סודקות את תקרת הזכוכית” ותחרות הפיזיקה “המוכנה המופלאה”.

“אני מברכת את רביד על ההישגים והעשייה המבורכת” אמרה השבוע אמה סיגל הרוש” אבל אני יותר גאה על פועלה למען הקהילה והרצון שלה למנף כל רעיון שיכול לתרום בכל תחום ועל הדבקות במטרה עד להשגת התוצאה הטובה ביותר”.

הדס שרעבי, מנהלת בית החינוך אמי”ת אמרה: “הגשתי את רביד כי היא מצטיינת הן ברמה הלימודית והן ברמה החברתית והעצמה נשית אני שמחה שהתלמידים והתלמידות שלנו שואפים גבוה ומגיעים להישגים”

סגור לתגובות