1,200 רצים במרוץ השני של קריית מלאכי

המרוץ השני של קרית מלאכי ובאר טוביה נחל הצלחה אדירה. רצים מכל רחבי הארץ הגיעו כדי להשתתף במרוץ שכלל מקצים של 5 ו-10 ק”מ ומסלול משפחות של 1,200 מטרים. המרוץ מהווה את יריית הפתיחה של מיזם האתלטיקה החדש בעיר “קרית מלאכי רצה למרחקים”.

מרוץ קרית מלאכי השני היה לזכרו של השוטר שלומי אסולין ז”ל, ובני משפחתו נכחו בטקס הפתיחה וכן בטקס חלוקת הגביעים לרצים הזוכים. המרוץ פתח את הליגה למקומות עבודה, כך שרצים הגיעו מכל רחבי הארץ כדי להשתתף. בעירייה קיבלו מחמאות על הארגון המופתי של המרוץ.

לאחר התכנסות בפארק העירוני שהחלה מהשעה 6:30, יצא המקצה הראשון ל-5 ק”מ כשעה לאחר מכן. בשעה 7:40 יצא המקצה הארוך של 10 ק”מ. קצת אחרי השעה 9:00 יצאו כ-400 תלמידי בתי ספר ומבוגרים לריצה של 1,200 מטר. המרוץ נכלל במדידה הרשמית של ארגון האתלטיקה בישראל. “יש כאן אווירה משפחתית וחמה” אמרה אחת הרצות שהגיעה מחוץ לעיר “הופתעתי מרמת הארגון, הכל היה פה מסודר והיה פה ממש כיף” אמרה משתתפת נוספת שסיימה את המרוץ.

בסיום המרוץ חולקו גביעים לזוכים ומדליות לכל המשתתפים.

פתיחת המירוץ בקריית מלאכי

פתיחת המירוץ בקריית מלאכי

 

השותפה העיקרית של הפקת המרוץ הייתה עמותת ‘לב אוהב’ שהחלה במיזם אתלטיקה בבתי הספר ולמבוגרים. עד כה הוקמו 4 קבוצות ריצה לילדים ובני נוער “המטרה היא לא רק להגדיל את מספר המשתתפים, אלא גם את המודעות לריצה באופן כללי בקריית מלאכי” אומרת סמדר אורן מנהלת הפרויקט בעיר.

את המרוץ ליוו מתנדבים רבים, נערים ונערות בשנת שירות מתנועת הצופים בקריית מלאכי. נבחרת נוספת התנדבה ממכינת אדרת בשלוחת רבדים. את האירוע צילום בהתנדבות ובמקצועיות רבה תושב העיר אריק שמואל.

רצים ברחבי העיר

רצים ברחבי העיר

 

לשיתוף הפעולה במרוץ הצטרפו גם מרכז הפועל, משטרת ישראל המועצה האזורית באר טוביה וגופים נוספים. בסיום המרוץ וחלוקת המדליות התקיים הפנינג בפארק העירוני בליווי מוזיקה, מתנפחים ואטרקציות לילדים.  “ההתרגשות הרבה, תחושת השייכות לקהילה, לצד המקצועיות ותשומת הלב לפרטים הקטנים, גרמו לתושבי העיר לחוש גאווה רבה. קרית מלאכי על המפה, בעולם הריצה!סיכמה סמדר אורן.

סגור לתגובות