חוות החיות

‘חווה על הזמן’ זהו שם המחזמר השנתי של קרית מלאכי בו ישחקו נערות ונערים מקומיים. המחזמר יהיה השנה בסימן ביטחון עצמי והגנה על חיות הבית. המפיק בפועל גיא וקנין: “כיף לראות את הנערים והשחקנים מתקדמים בתחום המשחק”. עלות כניסה: 45 שקלים.

חוות החיות

‘חווה על הזמן’ מספר על שני ילדים- גור ויעלי שנשלחים לבלות את החופש הגדול בחווה של דוֺד משה. השניים מגיעים לכפר, אך שם מצפה להם הפתעה לא נעימה – הם מגלים שדוד משה רוצה למכור את החווה. גור, שדואג לשלומם של החיות, מחליט להציל את החווה. הוא משכנע את יעלי ואת החיות להקים להקה ולהעלות מופע שידהים את העולם. משם מתגלגל המחזמר למופע הומור מרתק, מלווה בעיבודים יחודיים לשירים מוכרים וכוריאוגרפיה ברמה גבוהה. ‘חווה על הזמן’ מעביר לילדים מסר משמעותי בנושא ביטחון עצמי והגנה על החיות.

זהו המחזמר השישי בהפקה עצמית של מתנ”ס קרית מלאכי, כאשר מדי שנה רוב הכרטיסים נמכרים במכירה מוקדמת על ידי אלפים המגיעים מהעיר וישובי הסביבה. ‘חווה על הזמן’ מתקיים במימון משותף של עיריית קרית מלאכי והמועצה האזורית באר טוביה.

“בימים הללו אנחנו בשיא העבודה כדי להגיע לרמת משחק וביצוע שלא נופלים מהפסטיבלים המוכרים” מספר המפיק בפועל גיא וקנין “אנחנו שמחים להגיש תוצר תרבותי וחינוכי לתושבי קרית מלאכי והסביבה וכיף לראות את הנערים והשחקנים המקומיים מנצלים את הבמה להתקדם בתחום המשחק” אומר וקנין “אנחנו מייחלים לראות שחקנים מוכשרים גם בבמות אחרות בכל הארץ וזה בהחלט בהישג יד”.

הבימאית דנית לוקמיש מביימת גם את ההצגה הנוכחית, זו הפעם השישית ברציפות. המחזאים הם תומר רוזנמן ושילה גלאי, הכוריאוגרפיה בניהולו של שלומי אלימלך והעיבוד המוזיקלי בניצוחו של זיו רהב.

מנהל המתנ”ס יוסי פרץ: “זהו אחד מרגעי השיא של פעילות המתנ”ס- להביא כוחות מקומיים ולהעצים את בני הנוער. לראות איך הקהל גאה בנערים שלו זה מחמם את הלב. אני שמח שהגענו למצב שתושבים מכל האזור מתעניינים במחזמר זמן רב לפני חנוכה וזו תוצאה של מוצר איכותי וחינוכי”

ראש העיר אליהו זהר: “מטרת המחזמר היא בראש ובראשונה להעצים את התרבות המקומית במחיר שווה לכל כיס ולא פחות חשוב, קרוב לבית. לראות את הנערות והנערים שלנו מביאים רמת משחק גבוהה שכזו זה נותן כוחות להמשיך להשקיע במחזמר שנה אחר שנה”.

סגור לתגובות