מנכ”ל חדש לחברה הכלכלית

עיריית קרית מלאכי בחרה את עדיחי שאולי (42) לשעבר מנכ”ל ארגון תעשיות הבנייה בישראל, לתפקיד מנכ”ל החברה הכלכלית. החברה תהיה אחראית על פיתוח שכונות חדשות, פרוייקטים וקידום נושא התחדשות עירונית.

לאחר מיון דקדקני של מועמדים מהשורה הראשונה בתחום, החליטה הוועדה המקצועית של עיריית קרית מלאכי לבחור את עדיחי שאולי.

שאולי כיהן למעלה מ-10 שנים בהתאחדות התעשיינים בישראל במגוון תפקידים ביניהם: ניהול מטה ‘כחול לבן’ לעידוד העדפת תוצרת הארץ, ניהול המרכז להזדמנויות עסקיות ומכרזים וניהול איגוד תעשיות המים בישראל.

החברה הכלכלית תהיה אמונה בין היתר על פיתוח שכונות מגורים חדשות, אחריות על פרויקטים כגון: בניית מוסדות חינוך, טיילות ברחבי העיר, שבילי אופניים סלילת כבישים וחידוש פני העיר וכן קידום נושא התחדשות עירונית בשכונות הוותיקות.

“המטרה העיקרית של החברה הכלכלית היא להניב רווחים עבור הרשות” מסביר מנכ”ל העירייה תמיר היזמי “עד היום היינו מוציאים לחברות חיצוניות את ביצוע הפרויקטים ומהיום החברה הכלכלית היא זו שתדאג לכל התהליך והכסף שייכנס לקופה יוסב לטובת הגדלת התקציב וביצוע פרויקטים נוספים לטובת התושבים”.

ראש העירייה אליהו ללו זהר: “הקמת החברה הכלכלית היא אבן דרך נוספת לטובת עתיד קרית מלאכי. עדיחי שאולי הוא מהטובים בתחום התעשייה בישראל ובעבודה משותפת נגדיל את היקף תקציבי הפיתוח לטובת תושבי העיר”

סגור לתגובות