חגיגה זהב

תלמידי בתי הספר האחים, אלי כהן, חב”ד בנות והראל הגיעו ביום שלישי השבוע למרכז יום לקשיש בעיר, כדי לחגוג את חודש אדר עם תושבי העיר בגיל הזהב.

התלמידות והתלמידים רקדו לצלילי שירי פורים והעניקו להם משלוחי מנות אותם הכינו מראש.

מי שארגן את האירוע והחלוקה היו ועד ההורים העירוני שנבחר לפני כחודש: היו”ר אורן אוזן, הסגנית- עדי נחמיאס ואתי מור פלד- מבקרת הוועד. “אספנו תרומות מבתי הספר והגנים והייתה היענות מפתיעה מאוד” סיפרה מור-פלד “קיבלנו דברי מתיקה, עוגות ועוגיות וכל חברי הוועד יחד עם מתנדבים נוספים ארזנו אותם לחבילות יפות”. תלמידי בית ספר חב”ד שלחו את התלמידים כדי לסייע בעבודת האריזה “זה היה סוג של למידה עבורם והיה מחמם את הלב לראות את כולם נרתמים” סיכמה פלד.

בית הקשיש

יו”ר ועד ההורים אורן אוזן חילק תעודות הוקרה על הסיוע הרב לראש העיר אליהו זהר, לעוזר ראש העיר גיל לוי, למנהל אגף החינוך ד”ר אבי אדרי ומנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים יואלה תבור וכן לתורמים רפי עובדיה ובני בורכוב. “היום השתתפו חלק מבתי הספר ובימים הקרובים שאר בתי הספר ישתתפו בחלוקות נוספות לניצולי שואה וקשישים” אמר אוזן.

בית הקשיש

ראש העיר אליהו זהר ברך את כל השותפים למחווה המיוחדת עבור בני גיל הזהב וברך את באי מרכז יום לקשיש בחג פורים שמח והרבה בריאות.

סגור לתגובות