טקס פרידה ממנהל המחוז לשירותים חברתיים

לבקשתו: טקס פרידה ממנהל המחוז התקיים בקריית מלאכי

האגף לשרותים חברתיים בקריית מלאכי ארח ביום ראשון השבוע את מנכ”ל משרד הרווחה ד”ר אביגדור קפלן ומנהלי האגפים והמחלקות לשירותים חברתיים במחוז ירושלים, לטקס פרידה ממנהל מחוז ירושלים במשרד הרווחה מר יורם אזולאי. “דלתך תמיד הייתה פתוחה עבור קריית מלאכי ואנו מודים לך על כך” אמרה מנהלת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור.

בשנים האחרונות נוצר קשר מיוחד וקרוב של מנהל המחוז עם קריית מלאכי ותושביה. לאורך השנים הקפיד יורם אזולאי להגיע לטקסי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל בבית העלמין הצבאי בעיר, ביקורים באגף ותמיד דרש בשלום העובדים. בכל התחממות בגזרת הדרום היה הראשון להתייצב בעיר ולסייע בהעלאת המוכנות לכל תרחיש. טקס הפרידה התקיים לבקשתו של מנהל המחוז, במרכז פסג”ה בקריית מלאכי, בו התקיימו מספר ימי עיון ולמידה לעובדי ומנהלי משרד הרווחה.

פרידה מנהל מחוז משרד הרווחה

תחת ניהולו בעשור האחרון, האגף זכה לתמיכה תקציבית רבה מהמשרד “מצאת את הדרך לפתרון בכל בעיה, במקום שאחרים לא הצליחו ואנו מוקירים אותך על כך” אמר ראש העירייה אליהו זהר בטקס. בטקס נכחו גם הממונה על הרווחה עו”ד צלי מזרחי, מנכ”ל העירייה תמיר היזמי, מפקחים ובכירים במשרד הרווחה.

הדוברים בטקס ברכו את המנהל היוצא והודו ליורם על עשייתו הברוכה וחיבתו העמוקה לעיר ולתושביה. עו”ד צלי מזרחי הדגיש את העובדה כי משרד הרווחה יוזם הרבה יותר פעילויות חברתיות “אגף הרווחה הוא לא עוד חלוקת סלי מזון, אלא בנייה אמתית של החברה” אמר. בטקס נכחה גם מנהלת המחוז הנכנסת, אורלי אוסטרמן שעד כה כיהנה בתפקדי סגנית המחוז ונראה כי הקשר החם ימשיך גם תחת ניהולה. יואלה תבור, מנהלת האגף בעיר, ברכה בשם המנהלים החדשים במחוז וציינה את הקשר החם והדלת שתמיד הייתה פתוחה עבור קריית מלאכי לסייע ולקדם פתרון בעיות.

פרידה מנהל מחוז משרד הרווחה

מנהל המחוז היוצא יורם אזולאי ניתח בטקס את אופי העבודה במשרד הרווחה והאהבה אליה: “המפגש היום הוא הזדמנות עבורי לבטא את הוקרתי העמוקה לעבודתכם ולפועלכם החשובים עד מאד, ולהודות לכל אחת ולכל אחד מכם מקרב לב ובחמימות רבה”

סגור לתגובות