אליפות בתי הספר באתלטיקה

ביום שני השבוע התקיימה לראשונה אליפות האתלטיקה של בתי הספר היסודיים בקריית מלאכי: אלי כהן, האחים ונצח ישראל. מדי שבוע מתאמנים התלמידים בכיתות ד’-ו’ בנבחרות המתקיימות במסגרת הבית ספרית. לאחר מבחנים פנימיים, כל בית ספר שלח את הנציגות והנציגים הטובים ביותר לאליפות שהתקיימה בפארק העירוני.

אליפות האתלטיקה

התחרויות כללו מקצים ל-60 מטר, 100 מטר ו-600 מטר וכן בזריקת כדור הוקי. מי שהוביל את התחרות היה משה אלימלך- המנהל המקצועי של מועדון האתלטיקה בקריית מלאכי בשיתוף המורות לחינוך גופני בבתי הספר.

התלמידים הציגו רוח ספורטיבית, התמודדו עם מזג האוויר החם בגבורה וזכו לעידוד מחבריהם. בתום מאבק צמוד מאד ובחישוב המצטבר של כל הנקודות, בית הספר אחוות אחים הגיע למקום הראשון.

אליפות האתלטיקה של בתי הספר היא תולדה של שיתוף פעולה בין עיריית קריית מלאכי ועמותת ‘לב אוהב’, במטרה לקדם ולהעצים ילדים ובני נוער דרך עולם האתלטיקה.

אליפות האתלטיקה

יעל צובארי מנהלת פרויקט ‘קריית מלאכי רצה למרחקים’: “האליפות הייתה מוצלחת במיוחד וכיף לראות את התלמידות והתלמידים מתחרים ומגיעים לתוצאות טובות. תחום האתלטיקה בקריית מלאכי צובר תאוצה ואנו מזמינים את כולם להצטרף”.

 

 

סגור לתגובות