הטקס המרגש של עצמאות

טקס גני הילדים לרגל יום העצמאות ה-71 התקיים היום (שלישי) בפארק העירוני. ילדי גן כלנית דקלמו את התפילה לשלום המדינה, הופרחו יונים לבנות והתקיים הטקס המסורתי של מסדר הדגלים. הפתעת הטקס היתה הופעתה של כוכבת הילדים נעמה סופר על.

ראשון הנואמים היה ראש העירייה אליהו זהר: “כל שנה אנו חוגגים למדינה את יום הולדתה.

טכס גני ילדים עצמאות 2019

יש לנו מדינה מיוחדת במינה. יש בה דברים מיוחדים והדבר הכי מיוחד לה אלה הילדים המקסימים שלה, בדיוק כמוכם. יש לנו גם צבא מיוחד וחזק עם חיילים גיבורים ששומרים עלינו”. לאחר מכן עלו לברך מנהל אגף החינוך ד”ר אבי אדרי ומפקחת גני הילדים במשרד החינוך ליליאן אברהם.

טכס גני ילדים עצמאות 2019

רנ”ג סמי וקנין

 

ילדי גן כלנית דקלמו את התפילה לשלום המדינה שחיברו הרבנים הראשיים לישראל בקום המדינה, הרב יצחק אייזיק הלוי הרצוג והרב בן ציון חי עוזיאל.

טכס גני ילדים עצמאות 2019

מנחת הטקס- מנהלת מחלקת הגנים רחל גלאם הזמינה את רנ”ג סמי ועקנין להניף את הדגל בראש התורן ולאחר מכן התקיים מסדר חיילים ודגלים. הילדים נופפו בדגלים בהתלהבות בזמן שהחיילים עברו ביניהם ורנ”ג ועקנין ניהל את הטקס ברצינות רבה ולמופת. מנהל מחלקת הגנים הזמינה את נכדיו להעניק לו זר פרחים על תרומתו הרבה לקהילה ורנ”ג סמי ועקנין התקשה להסתיר את התרגשותו.

טכס גני ילדים עצמאות 2019

כוכבת הילדים נעמה סופר-על היתה הפתעה נעימה לילדים שהגיבו בתרועות. לאחר ההופעה בנושא חגיגות 71 למדינת ישראל, הופרחו יונים לבנות, בלונים ובסיום נעמד כל הילדים לשירת התקווה.

סגור לתגובות