בדרכים ישרות

ביום ראשון השבוע החלו עבודות קרצוף וסלילת כביש הכניסה הצפונית לקריית מלאכי, וברחובות הרמב”ם, העמק וכיכר מאיר עזרא. הנסיעה בכבישים אלו הייתה משובשת לאחר ביצוע החלפת קווי מים וביוב באזור. בחברת הביצוע התרשמו מהמשמעת של התושבים

שוטרי תחנת קריית מלאכי ומחלקת הפיקוח העירוני הגיעו בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון והחלו בפינוי הרכבים החונים באזור. תוך זמן קצר אותרו כל בעלי הרכבים שלא פינו את רכבם מהלילה והעבודות החלו מוקדם מהצפוי, על ידי חברת אברהמי יואב ובניו בע”מ. “אני חייב לציין לטובה את תושבי קריית מלאכי שהיו ממושמעים להוראות” אומר הקבלן גילי אברהמי “שבוע שעבר בעיר אחרת לקח לנו הרבה מאוד זמן לפנות כביש והתושבים כאן הם דוגמה לאיך היינו רוצים לעבוד בכל מקום”.

ביום ראשון התבצעו כל עבודות הקצוף ובימים שני ושלישי נסללו הכבישים. חברות התחבורה הציבורית פרסמו לתושבים על העתקת התחנות מהאזור למקומות אחרים בעזרת שלטים על התחנות והודעות באתר האינטרנט מספר ימים קודם לכן.

מי שניהל בפועל את העבודות בשטח היה עומר אברהמי מנהל הפרויקטים בחברה שבמשך מחצית השבוע הדריך את העובדים על ביצוע מדויק של העבודות. העבודות בוצעו בשעות היום מאחר והמשטרה סירבה לאשר את ביצוען בשעות הלילה, עקב הרעש הכבד לתושבי האזור.

לאחר שהאספלט יתייבש כראוי, ביום שלישי הבא כל הכבישים החדשים יסומנו ואבני השפה ייצבעו מחדש. הפרויקט הוא משותף לתאגיד המים תמר ועיריית קריית מלאכי ועלותו נאמדת בכ-600 אלף שקלים.

בשנים האחרונות נסללו מספר כבישים מרכזיים בעיר ביניהם: כביש הסביונים, שד’ בן גוריון ושד’ ז’בוטינסקי.

ריבוד כבישים ברחוב מנחם בגין

ריבוד כבישים ברחוב מנחם בגין

ראש העירייה אליהו זהר: הכבישים ברחובות שנסללו היו משובשים לאחר עבודות התאגיד במקום והגענו עימם לסיכום על ריבוד מחדש של מספר רחובות. זהו עוד פרויקט לחידוש כבישים שהסתיים במהירות ובהצלחה. נמשיך לטפח ולשפר את העיר לטובת התושבים.

ריבוד כבישים ברחוב הרמבם

ריבוד כבישים ברחוב הרמבם

סגור לתגובות