לראשונה: קייטנת הקיץ עד שעה 16:00

החל מחופשת הקיץ הקרובה הורי ילדי הגנים יוכלו ליהנות מקייטנה עד שעות אחר הצהריים הכוללת ארוחה חמה. את הקייטנה תפעיל הקרן לפיתוח קריית מלאכי שעובדיה עמלו בחודשים האחרונים על מנת להציב להורים העובדים את האלטרנטיבה. ראש העירייה אליהו זהר: “בקיץ שעבר הבטחתי שזאת תהיה הפעם האחרונה. אני קורא להורים לבוא להירשם”

בשנתיים האחרונות ממלאות את קריית מלאכי מאות משפחות צעירות חדשות, עובדה שהגבירה את הדרישה לקייטנות עד לשעה 16:00 בקיץ שעבר. ראש העירייה אליהו זהר הצהיר אשתקד כי הוא מבין לליבם של ההורים והלך מהשנה הנוכחית תפעל הקייטנה עד לשעות אחר הצהריים.

בקרן לפיתוח קריית מלאכי בראשה עומד סגן ראש העירייה שמעון חזן, היא מפעילה את קייטנות החגים והקיץ. בחודשים האחרונים עמלו בקרן על מנת לרקום את התוכנית שפועלת לראשונה בעיר ומצאו פתרונות לבעיות רבות שצצו בדרך.

קייטנת הקיץ בגנים תפעל בין התאריכים ה-1 ליולי ועד ה-21 ליולי לא כולל ימי שישי. הקייטנה נקראת השנה ‘מלב אל לב’ והילדים ייהנו ממגוון רחב של פעילויות העשרה ומדעים, חוגים לספורט ואתלטיקה, ימי כיף ועוד. עלות יום קצר עד לשעה 13:00 עומדת על 500 שקלים (מסובסד) כולל ארוחת בוקר והמורחבת עד לשעה 16:00 תעלה 800 שקלים (מסובסד) ותכלול גם ארוחה חמה בצהריים. לקוחות הרווחה יזכו להנחה נוספת של 50 שקלים ליום קצר ו-100 שקלים ליום ארוך.

קייטנת ילדים

קייטנת ילדים

 

יו”ר הקרן לפיתוח קריית מלאכי וסגן ראש העירייה שמעון חזן: “כמו בכל קיץ ובחופשות החגים ילדי קריית מלאכי ייהנו מקייטנה איכותית, מגוונת ועשירה עם צוות מיומן ומסור. השנה כללנו גם ארוחות בוקר וארוחות חמות בצהריים ואנו תמיד במגמת שיפור ושדרוג הקייטנה, כי לתושבי קריית מלאכי מגיע את הטוב ביותר”.

ראש העירייה אליהו זהר: “כפי שהתחייבתי להורים בשנה שעברה, הקייטנה השנה תהיה עם אפשרות עד לשעה 16:00. זוהי בשורה משמחת להורים תושבי העיר וברצוני להודות לעובדי הקרן על הדאגה עד לפרטים הקטנים בקייטנת הקיץ. אני קורא להורים לבוא להירשם החל מיום ראשון במחלקת הגנים בעירייה”.

סגור לתגובות