עלייה מרשימה במספר הסטודנטים

כנס חשיפה למלגות סטודנטים התקיים ביום ראשון השבוע במרכז הצעירים קריית מלאכי. הסטודנטים שמעו על מגוון המלגות הרחב והמלצות למה כדאי לכל אחת ואחד מהם להגיש. במרכז הצעירים מציינים עלייה של 20% במספר הסטודנטים

בכנס המלגות נכחו עשרות צעירים תושבי העיר, חלקם מועמדים ללימודים אקדמיים וחלקם כבר סטודנטים לתואר ראשון ושני.  מטרת הכנס הייתה לחשוף את הצעירים למגוון המלגות הקיים עבורם. רכזות ההישגים במרכז צעירים- שיר רביבו הציגו במהלך הערב לבאי הכנס מסלולי מלגות ביניהן: מלגות לחיילים משוחררים, מלגות על פי מוסד אקדמי ומלגות לפי תחומי לימוד שונים. בנוסף הציגו בפניהם את המלגות המשותפות למפעל הפיס ולעיריית קריית מלאכי בסך 10,000 ₪ הייחודיות לעיר. גם מועדי הרשמה, גובה המלגות, דרישות, קריטריונים וטיפים חשובים לגבי סיכויי קבלה הוצגו בפני הנוכחים ובסיום ענו הרכזות לשאלות הצעירים.

ב-4 השנים האחרונות חלה עלייה משמעותית של כ-20% במספר הסטודנטים בקריית מלאכי ועלייה משמעותית במספר הצעירים הפונים למרכז הצעירים לקבלת ייעוץ ללימודים אקדמיים וייעוץ למלגות להשכלה גבוהה. זהו נתון מעודד המעלה את חשיבותו של כנסים מעין אלו.

במרכז הצעירים ציינו כי הם מזמינים את צעירי קריית מלאכי העתידים להתחיל את לימודיהם וכן צעירים המעוניינים להשתלב באקדמיה, להגיע לייעוץ והכוונה אישית ללימודים אקדמיים.

כנס מלגות 2019

כנס מלגות 2019

סגור לתגובות