פגישה חיובית עם ועד הסוחרים

ועד הסוחרים של קריית מלאכי נפגש עם ראש העירייה אליהו זהר וסגנו יוסי סולימני במטרה להציף נושאים שונים. הוועד כלל את היו”ר שי סבן ורונן ברזני הוותיקים והשניים החדשים: ברק פורתי ולירון לוי.

חברי הוועד הביעו הערכה על שיתוף הפעולה עם העירייה וביקש ליצור דיאלוג שוטף עם העירייה, דבר אשר התקבל בברכה. ראש העיר הנחה את סגנו יוסי סולימני לייצר מנגנון של שיתוף פעולה עם הסוחרים וכבר לארגן מספר פעילויות משותפות כמו לילה לבן ומופעי ילדים ברחבת העירייה.

ראש העיר וסגנו בפגישה עם ועד הסוחרים

ראש העיר וסגנו בפגישה עם ועד הסוחרים

 

נושא נוסף שעלה הוא הוספת חניות נוספות ברחבת העירייה. ראש העירייה אמר כי התכנון לחידוש המרכז כבר קיים, אך הבטיח לבחון את הנושא מול האדריכלים ובמידת האפשר יתווספו חניות נוספות. באותה הזדמנות הסביר ראש העירייה לסוחרים כי הקבלן שזכה במכרז לחידוש המרכז המסחרי, ביטל את זכייתו ובמהלך השבועות הקרובים יצא מכרז חדש.

הדמיית מרכז המסחרי

הדמיית מרכז המסחרי

 

המרכז המסחרי החדש יכלול: מתחמים מוצללים על ידי עצים והצללות מתוכננות, ריהוט רחוב, אזורי משחק מוצלים לילדים, שיפוץ חזיתות המבנים באופן אחיד, שתילת עצי צאלון בחניונים העירונים המקיפים את המרכז ופורמט שילוט זהה לכל החנויות והמסעדות. עלות הפרויקט שהתחיל ב-5 מיליון שקלים נאמד כיום ב-9 מיליון שקלים.

ראש העירייה אליהו זהר: “ראשית ברצוני לברך את חברי הועד הנכנסים וכמובן את הוותיקים. הם אכפתיים מאוד לסוחרים ושיתוף הפעולה בנינו הוא הכרחי להצלחת המרכז המסחרי כולו. אנו מקדמים תוכנית ייחודית שתאפשר לבעלי הנכסים במרכז העיר להגדיל את זכויות הבניה שלהם, דבר אשר ישביח את הנכסים וישנה בצורה מהותית את פניו של המרכז המסחרי”.

סגור לתגובות