יריד השכלה ומלגות

מרכז הצעירים קריית מלאכי יזם בפעם החמישית ברציפות יריד השכלה ומלגות לטובת צעירי העיר והסביבה. מנהלת מרכז הצעירים ליאת פטיטו: “מספר הסטודנטים בקריית מלאכי נמצא במגמת עלייה מתמדת

 עשרות צעירים וצעירות תושבי קריית מלאכי הגיעו לקבל ייעוץ ללימודי אקדמיה, השלמה ושיפור בגרויות ממוסדות ההשכלה הגבוהה, העדפה של מסלולי לימוד, לשמוע פרטים ממכוני פסיכומטרי ואפשרויות שונות להגשת מועמדות למלגות וקרנות שונות.

במרכז הצעירים החליטו השנה להגריל מחשב נייד למי שישתף את פרסום יריד ההשכלה בפייסבוק. כך נוצר ‘באזז’ חיובי ברשת החברתית עם פוסט שזכה לחשיפה של אלפים, עבר את ה-100 שיתופים של צעירי העיר וכפועל יוצא הגיעו רבים ליריד.

יריד ההשכלה והמלגות הוא חלק מפעילות רחבה של מרכז הצעירים שמטרתו לסייע בכל דרך אפשרית לתושבי העיר להשתלב בעולם האקדמי. נציגי מכללות ואוניברסיטאות הגיעו בכדי להסביר על מסלולי הלימוד וחלקם אף אפשרו לצעירים להירשם במקום ולקבל הטבות בדמי הרישום.

נציגים רבים מטעם קרנות המלגות, הציעו לסטודנטים והמועמדים ללימודים להירשם למלגה והדריכו אותם כיצד למלא את הטפסים באופן הנכון ביותר על מנת שתאושר להם מלגת לימודים.

בשיאו של היריד התקיימה הגרלה בין אלו ששיתפן את הפוסט ובסופה הוכרזה הזוכה רותם יצחק שחזרה גם עם תובנות וגם עם מחשב נייד.

לאה אלמו רכזת השכלה גבוהה במרכז צעירים: “מטרת היריד הייתה להנגיש לצעירים את תחום ההשכלה ככל שניתן, לעזור להם להחליט איזה תחום לבחור והיכן וכן לכוון אותם לדרך הכי נכונה עבורם. אני נמצאת במרכז הצעירים לכל מי שצריך ייעוץ והכוונה באופן אישי יותר ומזמינה את כולם להתקשר ולקבוע פגישה”

ליאת מנהלת מרכז הצעירים: “ב-4 השנים האחרונות עלה מספר הסטודנטים בקריית מלאכי וכן מספר הצעירים המגיעים לייעוצי לימודים ומלגות. השכלה גבוהה היא אחת המטרות המרכזיות שלנו במרכז הצעירים ואנו רואים חשיבות רבה באקדמיה שתוביל את הצעירים לעמדות מפתח חשובות ומשפיעות. אני מזמינה אתכם צעירי העיר להגיע ולקבל את מעטפת השירותים שמרכז הצעירים מציע בצורה המקצועית ביותר”.

עובדי מרכז צעירים ביריד השכלה 2019

עובדי מרכז צעירים ביריד השכלה 2019

 

סגור לתגובות