מבצע ניקיון לילי

 בלילה שבין שלישי לרביעי שעבר עמלו כ-15 עובדים על ניקיון אזור התעשייה. עובדי גינון, ניקיון, טרקטורים, מכונת טיאוט למדרכות וכבישים עמלו עד השעה 4:00 לפנות בוקר. ביום ראשון השבוע חולקו דוחות לבעלי עסקים שנתפסו משליכים פסולת.

 אזור התעשייה קריית מלאכי עבר ניקיון יסודי החל מהשעה 22:00 של יום שלישי ועד לשעה 4:00 לפנות בוקר. העובדים ניקו אזורים מוזנחים, נכשו עשבים, גזמו עצים בסיוע כלים כבדים. ראש העירייה אליהו זהר, מנהל המחלקה הטכנית אריה יוסף ומנהל אזורי התעשייה הנכנס קובי עמר נכחו במקום. עוזר ראש העיר גילי לוי פיקח על ביצוע העבודות לכל אורך הלילה.

ביום רביעי בבוקר פקחי העירייה בצעו פעולות הסברה באזור התעשייה וכן חילקו התראות לבעלי עסקים שהוציאו פסולת. ביום ראשון השבוע התבצע סיור נוסף והפעם חולקו דוחות על סך 320 שקלים על השכלת פסולת בניין, פסולת ושאריות עצים.

מבצע ניקיון לילי

מבצע ניקיון לילי

מנהל אזורי התעשייה בקריית מלאכי קובי עמר: “אנחנו עם הפנים לתושב ולבעלי העסקים והניקיון המשמעותי הזה הוא רק ציון דרך ובמהלך השבוע נבצע גם הדברה רחבה. מאידך הגברנו את האכיפה כדי לשמור על המצב הקיים ואני קורא לבעלי העסקים לשתף פעולה לטובת כולם”

מבצע ניקיון לילי

ראש העיר במבצע ניקיון לילי

סגור לתגובות