טורניר מחניים לנשים ונערות

11 קבוצות השתתפו בטורניר שהתקיים ביום חמישי האחרון. קבוצת האמהות-ילדות שהעפילו לגמר היו הפתעת הטורניר. השבוע נפתחה גם קבוצת כדורגל לבנות.

 הקבוצות מרחבי העיר ומהאזור הגיעו בשעה 17:00 לאולם הספורט במתנ”ס כדי להשתתף בטורניר המחניים הראשון של קריית מלאכי. מצוידות בחולצות עם הכותרת “כי הכדור בידיים שלנו” הנערות והנשים כבשו את המגרש ובגדול! חלק מהקבוצות הגיעו עם תגבורת עידוד ביציע והאווירה הייתה פנטסטית.

שמות הקבוצות שהתחרו בטורניר הם: נבחרת מד”א, נבחרת כרמי הנדיב, נבחרות בנות שירות לאומי קריית מלאכי ‘הנמרות’, נבחרת עיריית קריית מלאכי, שתי נבחרות ל’סלון של רוזה’, שתי נבחרות אמהות-ילדות של בתי הספר אחוות אחים ונצח ישראל, נבחרת אמהות וילדות undefeataball (בלתי מנוצחות), נבחרות אולפנת אבן שמואל ונבחרת ‘הודפות’ של בנות מהיישובים הסמוכים.

לחצי הגמר העפילו 4 קבוצות: הודפות, נמרות, אולפנת אבן שמואל, ו-undefeataball.

הגמר התקיים בין אולפנת אבן שמואל לנבחרת בנות השירות של קריית מלאכי ולאחר קרב מותח אולפנת אבן שמואל זכו בגביע המחניים.

ביום שני השבוע נפתחה עבור בנות קריית מלאכי גם קבוצת כדורגל לבנות הראשונה בעיר. מדובר בשינוי מגמה שצובר תאוצה בעיר בקידום הספורט הנשי.

טורניר מחניים

מ”מ מחלקת הספורט יעל צובארי: “אני גאה בכל הנשים והבנות שנטלו חלק בטורניר המחניים הראשון של קריית מלאכי. כולן נלחמו ורצו ובעיקר נהנו. אני מזמינה את ההורים להצטרף גם לקבוצת הכדורגל לבנות שנפתחה השבוע. בקרב הנשים והנערות בעיר מורגש רצון גדול להשתתף בספורט קבוצתי, יחד נגרום לזה לקרות”

טורניר מחניים אחוות אחים

טורניר מחניים קבוצת אחוות אחים

טורניר מחניים קבוצת הסלון של רוזה

טורניר מחניים קבוצת הסלון של רוזה

סגור לתגובות