ביטחון בגני המשחקים

מאבטחים ישמרו על ביטחון הילדים בגני המשחקים

החל מיום שני השבוע נפרשו מאבטחים במספר גני משחקים ברחבי קריית מלאכי. המטרה: תחושת ביטחון ואחריות לילדים. ראש העירייה אליהו זהר: “חשוב לנו שההורים ירגישו שהילדים בטוחים בחופש הגדול”.

מדי יום החל מהשעה 12:00 בצהריים מגיעים מאבטחים לגני המשחקים המרכזיים ברחבי העיר, שם הם נשארים עד לשעה 20:00. בעיריית קריית מלאכי הוחלט להגביר את תחושת הביטחון בקרב ההורים והילדים המבקרים בגני המשחקים בתדירות גבוהה יותר במשך החופש הגדול. תפקיד המאבטחים הוא לסרוק את האזור, לוודא שאין חפץ חשוד, להעיר לילדים המטפסים בצורה מסוכנת על המתקנים וההצללות וכן להיסב את תשומת ליבם של המבקרים המשליכים פסולת מחוץ לפחים הפזורים באזור. המבטחים מסיירים בגני המשחקים ברחובות: בן גוריון- סמוך למתנ”ס, השושנים, חב”ד, קיבוץ גלויות, ויצמן והרב אבוחצירה- סמוך לתחנת כיבוי אש. על כל מערך האבטחה אחראי הקב”ט העירוני אריה יוסף שגם הדריך אותם על גבולות האחריות.

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: “בתקופת החופש הגדול ישנה עלייה משמעותית במספר המבקרים בגני המשחקים וחשוב לנו להגביר את תחושת הביטחון. מעבר לכך לעיתים ישנם ילדים המטפסים בצורה מסוכנת שעלולה לפגוע בהם ובמתקנים וזה יעזור לצמצם את המקרים הללו משמעותית”

מאבטח בגן משחקים

מאבטח בגן משחקים

 

סגור לתגובות