מועדון זהב לקהילה האתיופית

ביום שני הבא יפתח מחזור חדש של מועדון גיל הזהב לבני הגיל השלישי מהקהילה האתיופית. ותיקי הקהילה נהנים מפעילות מגוונת בשפה האמהרית. רכזת הפעילות זהבה דסליין: “אנו מפיגים את הבדידות שלהם ופועלים על מנת להרחיב את מספר הימים”

 בעשרת החודשים האחרונים הגיעו מדי יום שני בני הגיל השלישי מהקהילה האתיופית לבית החייל בשד’ בן גוריון בעיר. במסגרת הפעילות, הקשישים נהנים ממגוון תחומים ביניהם: סדנאות  צחוק, הרצאות מקצועיות בנושא בריאות, הגברת תחושת הביטחון והעצמה אישית. לאור ההצלחה החל מיום שני הקרוב יפתח מחזור נוסף שיפעל גם הוא בימי שני בין השעות 10:00-12:00.

היוזמה פועלת בחסות מחלקת הקליטה בעיריית קריית מלאכי ובשיתוף האגף לשירותים חברתיים קריית מלאכי ומחלקת הספורט העירונית.

זהבה דסליין רכזת הפעילות מציינת כי סדנאות אלו תורמות רבות לאוכלוסייה הבוגרת הסובלת מבדידות וחוסר מעש ברוב שעות היום “כיום יש להם פינה שמאפשרת להם  להיפגש יחד ולקבל העשרה בתחומים השונים” אומרת זהבה “ישנה מגמה להרחיב את הפעילות ליום נוסף בעקבות הביקוש”.

מועדון גיל הזהב לקהילה האתיופית

מועדון גיל הזהב לקהילה האתיופית

יוסי בריהון מנהל מחלקת קליטה לשילוב מיטבי :”הקשישים המגיעים למועדון נחשפים לפעילויות מגוונות ומסיימים את היום עם תחושת סיפוק רב. המועדון מהווה מקום משמעותי עבורם ואני קורא לכל בני הקהילה הבוגרת להצטרף למחזור הנוסף”.

מועדון גיל הזהב לקהילה האתיופית

מועדון גיל הזהב לקהילה האתיופית

סגור לתגובות