רוצים מלגה? כנסו לוואטספ

חדש במרכז צעירים: קבוצת וואטספ לסטודנטים בה מקבלים מידע און ליין על מלגות חדשות. הקבוצה נפתחה לאחר ערב חשיפה למלגות לקראת שנת הלימודים האקדמית

כנס חשיפה למלגות התקיים במרכז צעירים קריית מלאכי לפני כשבועיים. בערב נכחו עשרות צעירות וצעירים, חלקם מועמדים ללימודים אקדמיים וחלקם סטודנטים לתואר ראשון או שני.

מטרת הכנס הייתה לחשוף את הצעירים למגוון המלגות הקיים. במהלך הערב הוצגו מלגות רבות לצעירי קריית מלאכי ביניהן: מלגות לחיילים משוחררים, מלגות על פי מוסד אקדמי, מלגות לפי תחומי לימוד שונים, תכניות בשיתוף מפעל הפיס והעירייה ועוד מלגות שונות.

רכזת הישגים במרכז צעירים לאה אלמו הציגה הסבירה לנוכחים אלו מסמכים יש להכין מראש, מה יקל עליהם בהגשת הבקשות וטיפים חשובים שיקלו על הסיכויים לקבל מלגה. כל השאלות של הצעירים קיבלו מענה בהרחבה והסבר מקצועי. במהלך הערב נפתחה גם קבוצת וואטספ בה יתעדכנו על פתיחת מועדי מלגות ומידע על מלגות חדשות. “החלטנו כי אחת למספר חודשים לקיים ערב כזה בשל ההבנה כי אחד החסמים הבולטים שיש לצעירים באקדמיה הוא החסם הכלכלי” אמרה אלמו “חשוב שהסטודנטים שלנו יכירו את כל המלגות הקיימות והרלוונטיות אליהם”.

מנהלת מרכז הצעירים ליאת פטיטו: “אנו מזמינים את כל צעירי העיר שעתידים להתחיל את לימודיהם וצעירים המעוניינים בלימודים ,לייעוץ והכוונה אישית ללימודים אקדמיים מרכזת הישגים, ובנוסף מידע עדכני בנושא מלגות ללימודים והטבות רישום למוסדות לימוד שונים”.

סטודנטים בקריית מלאכי

סטודנטים בקריית מלאכי

סגור לתגובות