הייטק במרכז צעירים

למעלה מ-50 צעירות וצעירים מקריית מלאכי השתתפו ביום רביעי שעבר בכנס חשיפה למקצועות ההייטק שהתקיים במרכז הצעירים. בכנס קיבלו הצעירים מידע רחב על עולם ההייטק.

במרכז הצעירים קריית מלאכי החליטו לפתוח בפני צעירי העיר צוהר לעולם ההייטק ולהנגיש בפניהם מקצועות מהתחום, בעלות מוזלת. המשתתפים קיבלו בתחילת הכנס כרטיס בו הם התבקשו לכתוב על הימים והשעות המועדפות עליהם ועל איזה תחום בהייטק הם ממליצים למרכז הצעירים לפתח ביניהם ניתן היה לבחור: פיתוח תוכנה- (FULL STACK WEB ) וקורס תשתיות (MCSA).

כנס החשיפה התקיים בשיתוף חברת ג’ון ברייס הדרכה וסמנכ”ל התפעול שלה- רוני קרן, הרצה בפני הנוכחים על תחומי העבודה שצוברים תאוצה בשוק ההייטק. קרן חשף בפניהם את החידושים הטכנולוגיים, המהפכות שעובר השוק והעביר סקירה על הקורסים הרלוונטיים וחשיבותם, כמה זמן אורך כל קורס, שכר הלימוד והשכר הממוצע במשק לבוגרי הקורס.

צעירים רבים הביעו התעניינות, שאלו שאלות וגילו רצון גדול להתחיל את לימודיהם.

רות יהל רכזת פיתוח קריירה במרכז צעירים קריית מלאכי: “אנו מזהים את השינויים בדרישות השוק המתחדש ועושים הכל בכדי להכשיר את הצעירים שלנו לקראתו. מרכז צעירים פועל לטובת קידומם האישי והמקצועי של צעירי העיר שלנו שהמטרה העיקרית היא להנגיש את אותם תחומי הלימוד הנחשקים.

ספיר רכזת תוכנית ‘למרחק’ במרכז צעירים קריית מלאכי: תחום ההייטק תופס תאוצה בשנים האחרונות ונחשב למוביל בשוק העבודה החדש. אני רואה את הקורס כהזדמנות עבור צעירי העיר להיכנס לתחום הנחשק.

כנס חשיפה הייטק

כנס חשיפה הייטק

שאלון לצעירי ההייטק

שאלון לצעירי ההייטק

סגור לתגובות