מאמאנט פותחת סניף בקריית מלאכי

ליגת מאמאנט פרויקט האימהות הספורטיבי-חברתי-קהילתי הגדול בישראל מגיע לראשונה לקריית מלאכי. קבוצות מאמאנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני עם מפגשים חברתיים וגאוות יחידה. הליגה הוקמה בשנת 2005, ומאז התרחבה הן בפריסה ארצית והן בפריסה בינלאומית, כדי שתינתן הזדמנות לכל אם, בכל מקום בגלובוס לעסוק בספורט.

אלפי שחקניות רשומות בישראל ומשחקות בכ-80 קבוצות. ליגת מאמאנט חרטה על דגלה את נושא המעורבות בקהילה והיא מעניקה מקום מרכזי וחשוב לממדי הקהילתיות, המעורבות החברתית, האחריות והדוגמא אישית. כמו כן, מקרבת הליגה בין קבוצות שונות באוכלוסייה: חילוניים, דתיים, יהודים, דרוזים, בדואים וערבים. שחקניות מאמאנט וקבוצותיהן מבצעות פרויקטים רבים בתחום המעורבות בקהילה הן בקהילה המקומית והן בקהילה הארצית.

עשרות מתושבות קריית מלאכי תושבות כבר נרשמו לפעילות. בין הקבוצות הבולטות הן קבוצת אמהות משכונת כרמי הנדיב וקבוצה נוספת של אמהות לתלמידים מבית ספר נצח ישראל.

לרגל פתיחת הליגה בעיר, ייערך ערב חשיפה ואימון פתוח ביום רביעי הבא בשעה 20:30 באולם הספורט במתנ”ס. לערב זה תגיע מנכ”לית מאמאנט קארין אינס והמאמנת מיטל אברג’יל שגם תאמן ותוביל את הקבוצות כאן בעיר.

אז אם את אימא בכל גיל או אישה מעל גיל שלושים, את מוזמנת להירשם לערב החשיפה בקישור forms.gle/RBq4M3m252m49Fs79 ובהמשך גם להשתלב באימונים הסדירים.

פתיחת ליגת מאמאנט בעיר היא רכיב נוסף באג’נדה של מחלקת הספורט יחד עם עמותת לב אוהב לקדם ספורט קבוצתי לנשים, נערות וילדות בעיר.

מאמאנט

מאמאנט

סגור לתגובות