סיכום קיץ 2019

קיץ 2019 בקריית מלאכי: אלפי משתתפים ב-87 אירועים

בזכות שיתוף פעולה יוצא דופן בין אגפי העירייה עם משרדי ממשלה, התקיימו מספר שיא של אירועים בקיץ האחרון. יהונתן מרגי, אביתר בנאי, שירי מימון, אדיר מילר הם רק רשימה חלקית של האומנים. לצידם התקיימו עוד עשרות אירועים לכל המשפחה מנהלת מחלקת התרבות דבורה עתל: “כיף לראות את תושבי קריית מלאכי נהנים מתרבות איכותית”

את הקיץ הזה תושבי קריית מלאכי לא ישכחו במהרה: עשרות הופעות של גדולי הזמרים, הצגות וסרטים לילדים, ערבי סטנדאפ, פעילויות ספורט ולראשונה התקיים פסטיבל בתים פתוחים במשך שלושה ימים.

ילדים:

במסגרת פעילות של היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים התקיים ‘קיץ בשכונות’ – פעילות מגוונת לילדים בפאתי השכונות: בועות סבון, ג’אגלינג, מעגל מתופפים, קפוארה, הופעה של ד”ר מולקולה, פעילות בחומרים ממוחזרים, הקרנות סרטים ויום קהילה ומשטרה.

התקיימו הצגות לילדים במחיר 20 שקלים במקום 80 שקלים של זהבה ושלושת הדובים עם כוכבת הילדים מיקי, חיפזון וזהירון, שמוליקיפוד והקרקס מת מצחוק. גם הפנינג קריאה והצגה של ‘ילדי בית העץ’, יריד ספרים ויריד חוגים מטעם המתנ”ס שגם הפעיל לאורך הקיץ את  הג’ימבורי 3 פעמים בשבוע. גם לציבור החרדי התקימו הצגות בשכונת חב”ד ופעילויות המותאמות עבורם. השותפים לפעילויות היו בין היתר: מחלקת האירועים קריית מלאכי, המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, המחלקה לתרבות יהודית קריית מלאכי, חברת עמידר, מרכז נריה, והמינהלת היישובית.

טורניר קט-רגל

טורניר קט-רגל

יריד חוגים

יריד חוגים

נוער:

יהונתן מרגי ואנה זק פתחו את אירועי הקיץ של מחלקת הנוער שהתפרסו על פני כחודשיים והתקיימו בפארק העירוני. ערבי קריוקי, סרטים, מסיבת קצף, מלחמות לייזר טאג, ומסיבות מילאו את הערבים של בני הנוער בקריית מלאכי.

אלפים בהופעות

אלפים בהופעות

בניה ברבי

בניה ברבי

צעירים וסטודנטים

פסטיבל בתים פתוחים התקיים לראשונה בשיתוף פעולה בין קהילת הסטודנטים תוצרת הארץ-אחוה לבין היחידה לעבודה קהילתית והתתנדבות. עשרות תושבים ועסקים מקומיים פתחו את דלתותיהם להרצאות, סדנאות ואירוח מטעמים בניחוחי עדות שונות.

במרכז צעירים התקיימו הרצאות של מיס עולם לשעבר לינור אברג’ל, עמרם (אמרה) אקלום, ערב סטנד-אפ בכיכובו של שלמה בייבי בייבי ויריד השכלה ומלגות.

ביום רביעי האחרון התקיימה הופעה לרגל פתיחת השנה האקדמית הקרבה, עם בניה ברבי, לירן דנינו והכח המקומי רון רחמים.

הופעות הופעות…

הקהל הבוגר יותר בקריית מלאכי נהנה מהופעות איכותיות במתנ”ס של שירי מימון, אביתר בנאי, שלמה בר ואילן שס. אדיר מילר הגיע להופעת סטנד-אפ ובעקבות הביקוש הרב התקיימה הופעה נוספת שלו כשלושה שבועות לאחר מכן. ההופעות שהתקיימו במתנ”ס היו סולד אאוט ימים רבים לפני ההופעות.

רון רחמים

רון רחמים

שגיב יחזקאל

שגיב יחזקאל

צרכים מיוחדים:

קייטנה מיוחדת התקיימה השנה לילדים עם צרכים מיוחדים שכלל סדנת בישול, יום כיף בגן החיות התנ”כי בירושלים, סדנת שוקולד ויום נגישות בשיתוף עם משטרת ישראל.

רק ספורט

מחלקת הספורט בעירייה יזמה ימי ספורט בפארק העירוני לילדות וילדים בכל הגילאים, טורניר מחניים לבנות לראשונה בקריית מלאכי, טורניר סטריט-בול, טורניר קט-רגל לבני נוער, נפתחה קבוצת ריצה לבני נוער וקבוצה נוספת במרכז הצעירים.

לראשונה נפתחה גם קבוצת כדרוגל לבנות ובסך הכל קיץ 2019 כלל פעילויות ספורט ואתלטיקה רבים.

דבורה עתל מנהלת מחלקת האירועים: “היה קיץ עמוס בחוויות לכל המשפחה ולכל המגזרים. אין יותר כיף מלראות את התושבים שלנו נהנים יחד עם הילדים. המגוון היה עשיר ורחב וזה הרבה בזכות שיתוף הפעולה בין גורמים רבים בעירייה. עברנו חודשיים וחצי עמוסים וכבר התחלנו בתכנון של חול המועד סוכות.

ראש העירייה אליהו זהר: “בשנים האחרונות אנו שמים דגש על פעילויות איכותיות לילדים בתוך

השכונות. במקביל הגיעו לקריית מלאכי מיטב הזמרים ומיטב ההצגות

טורניר מחניים

טורניר מחניים

קבוצת ריצה מרכז צעירים

קבוצת ריצה מרכז צעירים

לירן דנינו

לירן דנינו

אנה זק

אנה זק

אביתר בנאי

אביתר בנאי

סגור לתגובות