ליגת מאמאנט

עשרות מתושבות קריית מלאכי השתתפו ביום רביעי שעבר באירוע החשיפה והפתיחה הרשמית של ליגת מאמנט- קריית מלאכי. בימים אלו מתגבשות קבוצות אשר יתחלקו על פי בתי ספר או שכונת מגורים.

אולם הספורט של המתנ”ס העירוני בעיר התמלא בעשרות נשים ואמהות בכל הגילאים שהגיעו ליום החשיפה של ליגת מאמאנט. עופרה אברמוביץ’ מנכ”לית ומייסדת של מאמאנט כיבדה את השחקניות בנוכחותה והדגישה בפניהן את הפן הספורטיבי והקהילתי שבליגה ואת העובדה שהליגה פתוחה בפני כל אישה מעל גיל שלושים ובפני אימא בכל גיל.  הנשים השתתפו באימון פתוח שבסופו חולקו מדבקות עם הסלוגן “גם אני מאמאנט”.

מאמאנט ערב חשיפה

מאמאנט ערב חשיפה

ליגת מאמאנט הנו פרויקט אימהות ספורטיבי- חברתי-קהילתי הגדול בישראל ומונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. הליגה הוקמה בשנת 2005, על ידי אברמוביץ’ ושמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ודרכן להשפיע על הילדים ועל המשפחות. קבוצות מאמאנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני, דוגמא אישית, חינוך לספורט, היכרות, מפגש חברתי וגאוות יחידה. ליגת מאמאנט בקריית מלאכי פועלת בשיתוף מחלקת הספורט, עמותת לב אוהב והמתנ”ס העירוני.

הילה קורדנה יו”ר מאמאנט בקריית מלאכי החלה בריכוז הקבוצות השונות. על פי התקנון, החלוקה של מאמאנט מתחלקת לפי בתי ספר של הילדים או שכונות מגורים, זאת בכדי לייצר תשתית קהילתית לפעילויות נוספות לטובת הקהילה המקומית. האימונים יתקיימו בימי ראשון וחמישי ובהמשך השחקניות ייצאו למשחקים וטורנירים ארציים.

מחלקת הספורט העירונית הודיעה כי נשים נוספות יכולות להצטרף לפעילות באמצעות רישום במשרדי המתנ”ס.

סגור לתגובות