פותחות עונה

קבוצת הכדורגל לבנות החלוצה של קריית מלאכי החלה את האימונים הסדירים לעונת 2019/2020. הקבוצה החלה את דרכה בקיץ האחרון בבית ספר לכדורגל וכעת ממשיכה להתאמן תחת המטרייה המקצועית של מועדון הכדורגל מכבי קריית מלאכי.

פעמיים בשבוע מגיעות שחקניות בנות 10 ומעלה לאימון עליו מנצח יובל אלמקייס, מאמן כדורגל ומורה לחינוך גופני. השחקניות מרכיבות את הגרעין האיכותי הראשון של הכדורגל לבנות בקריית מלאכי. “הכוונה היא לעבות את הקבוצה ובשנה הבאה לצרפה לליגה הרשמית של התאחדות הכדורגל בישראל” מצהירה מנהלת מחלקת הספורט יעל צובארי.

כדורגל בנות

כדורגל בנות

כדורגל בנות הוא ענף ספורט הנמצא במגמת צמיחה ורמת המודעות אליו גוברת בשנים האחרונות. זה היה רק עניין של זמן שגם בקריית מלאכי עיר בה הכדורגל תופס נתח נכבד- הבנות ישתלבו בפעילות הספורטיבית. פתיחת הקבוצה הינה חלק מהאג’נדה של מחלקת הספורט לקדם ספורט קבוצתי  לילדות, נערות ונשים בעיר. האימונים הם בסבסוד חלקי של עיריית קריית מלאכי ומשרד התרבות והספורט, זאת במטרה להנגיש את הספורט לכמה שיותר ילדות ונערות.

לאה גורליק המאמנת המנטלית של הקבוצה מספרת: “כדורגל הוא כלי חינוכי, מעצים ומגבש שהם מקנה מיומנויות חברתיות וערכיות. אני ממליצה לכל ההורים שמחפשים עבור בנותיהם מענה ספורטיבי עם ערך מוסף לשלוח את הילדות להתנסות באימונים”.

יו”ר מועדון מכבי קריית מלאכי אפרים ברקול הוסיף כי הוא מברך על הצטרפותן של הבנות לשורות המועדון. “אני מזמין ילדות נוספות תושבות קריית מלאכי והסביבה להצטרף אלינו ויחד לגבש הרכב מנצח” אמר השבוע.

סגור לתגובות