ממשיכים לחזק את העסקים

משרד הכלכלה והתעשייה באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים, מעוף סניף אשדוד ועיריית קריית מלאכי השיקו ביום חמישי שעבר את פורום המנכ”לים הראשון מסוגו בעיר.  “חברות ענק מתדפקות על דלתנו לפני שיווק שלב ב’ של פארק התעשייה בתימורים” אמר ראש העירייה אליהו זהר

בפורום השתתפו מנכ”לים של חברות עוגן כלכליים באזורי התעשייה של קריית מלאכי ביניהם: כ.צ.ט, גורן ובניו סיטונאות מזון, פסטל קוסמטיקס, נייר וקרטון הדרום, מעבדות ד”ר מלומד ועוד. מטרת פורום המנכ”לים הוא ליצור שיח וממשק משותף בין הסקטור של החברות והמפעלים הפרטיים והממשלתיים, לעיריית קריית מלאכי ומשרד הכלכלה והתעשייה. המשתתפים, בעלי העסקים, ייפגשו במהלך השנה וידונו בנושאים משותפים, תוכניות היגוי ובהקמה של שלב ב’ בפארק התעשייה תימורים. עיריית קריית מלאכי החלה בימים אלו לקדם תוכנית לשינוי תב”ע באזור התעשייה הצפוני לצורך הגדלת זכויות הבנייה, היצע התעסוקה ומקומות עבודה נוספים.

מדובר בפורום ראשון מסוגו בקריית מלאכי במטרה לגבש את בעלי העסקים ולבנות יחס בונה אמון לעתיד. בשלב הבא בתוכנית יתקיים קורס של כ-8 מפגשים לכל בעלי העסקים בעיר, קורס אשר יעניק כלים מקצועיים ועסקיים להצלחה וצמיחה. מי שעמד מאחורי ארגון הערב הוא יו”ר מינהלת אזורי התעשייה קובי עמר יחד עם דוד גלזר אחראי פרויקטים בחברה הכלכלית.

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: “שמה של קריית מלאכי הולך לפניה בכל המישורים. צעירים רבים עוברים לגור בעיר ועכשיו גם חברות ענק מתדפקות על דלתנו לפני שיווק שלב ב’ של פארק התעשייה בתימורים. הקמת הפורום חשוב לנו לשימור הקשר עם בעלי העסקים ואני מודה למשרד הכלכלה והתעשייה ולמעוף על שיתוף הפעולה לטובת קידום הנושא”.

ראש העיר מר אליהו זהר בפורום מנכלים

ראש העיר מר אליהו זהר בפורום מנכלים

אפי מחלב מנהל מעוף מרחב דרום: “פורום המנכ”לים ממחיש חזון מנהיגות של איגום משאבים אנושיים, מנכ”לים ובעלי חברות הבאים מן השטח, שיוכלו להתוות את המשך הדרך הנכונה לטובת העסקים באזור ולטובת התושבים במעוף מרחב דרום”.

ישראל הרשקוביץ’ מנהל מעוף אשדוד: “זהו פורום מנכ”לים ראשוני וחלוצי אשר יהווה מודל להמשך הדרך. אנו מצדנו, במעוף אשדוד נמשיך להעניק סיוע, ליווי ומפתחות להצלחה הן לעסקים הקטנים והבינוניים והן ליזמים בתחילת הדרך. אני שמח על שיתוף הפעולה עם ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר ומנכ”ל החברה הכלכלית עדיחי שאולי”.

ראש העיר מר אליהו זהר בפורום מנכלים

ראש העיר מר אליהו זהר בפורום מנכלים

מנכ"ל החברה הכלכלית מר עדיחי שאולי בפורום מנכלים

מנכ”ל החברה הכלכלית מר עדיחי שאולי בפורום מנכלים

סגור לתגובות