תלמידי קריית מלאכי בשדרת החדשנות

עיריית תל אביב הזמינה את חניכי מרכז יוניסטרים קריית מלאכי להשתתף בשדרת החדשנות שהתקיימה ביום רביעי שעבר. הנערים הציגו את ALLMALL הסטארט-אפ שלהם לרכישה בקניון וירטואלי. “הבאנו את הפריפריה למרכז תל אביב” הכריז בהתרגשות איתי עמרני מנהל יוניסטרים המקומי.

מבין עשרות בקשות להשתתפות בשדרת החדשנות של תל אביב, נבחרו חניכי שנה ג’ של יוניסטרים קריית מלאכי. זהו המחזור הראשון של יוניסטרים בעיר והוא כולל 12 תלמידי כיתות י”א מהתיכונים: קריית החינוך אמי”ת, גימנסיה דרכא ותלמיד אחד מתיכון אורט בתל נוף.

שדרת החדשנות של תל–אביב-יפו הוא חלק מהפנינג הייטק מהגדולים במזרח התיכון- DLD Tel Aviv. בערב זה התקיימו עשרות הרצאות שונות בברים ומסעדות לאורך ובקרבת שדרות רוטשילד, גם תערוכת סייבר, השקעות, חידושים בחקר המוח, חכמת ההמונים, יזמות חברתית, מציאות מדומה ותערוכת סטארטאפים.

מתוך 12 התלמידים, 8 ייצגו את קריית מלאכי בשדרה היוקרתית: אביחי כהן (דרכא), רון חזום (דרכא), שיר רחמים (אמי”ת), אלישיב חדד (אמי”ת),  יוסי שליו כהן (אמי”ת), הודיה גיבטה (אמי”ת), אליאב מקוריאו (אמי”ת) ואורחי טפירו (אורט תל-נוף) ואראל אשכנזי (אמי”ת). החל מהשעה 19:00 שד’ רוטשילד התמלאו באלפי מבקרים, רבים מהם התעניינו בסטארט-אפ של התלמידים מהדרום. ALLMALL המיזם העסקי של התלמידים עוסק בשיפור חוויית הקנייה בקניונים ומרכזי קניות גדולים ומעביר את הרכישה לאפליקציה. האפליקציה תאפשר חשיפה ונגישות גבוהה למוצרים ושירותים הקיימים בסביבת המשתמש ותעשה זאת באמצעות סיור וירטואלי בקניון. “על פי כל הנתונים הקניות בקניונים במגמת ירידה והחניכים מצאו דרך להשאיר אותם שם” מסביר איתי עמרני מנהל יוניסטרים קריית מלאכי ” ALLMALתאפשר לבעלי החנויות להגדיל את אפקטיביות השיווק של המוצרים והמותג שלהם כאשר המשתמשים בקניון נחשפים ליותר מוצרים והצעות אותם ניתן להמיר להטבות בחנויות בקניון”.

עמותת יוניסטרים הוקמה בשנת 2001 במטרה לייצר מוביליות חברתית כלכלית על ידי חשיפת בני נוער וצעירים לעולם העסקים. בליווי צמוד של מנטורים-  אנשי עסקים ויזמים מובילים– מקימים בני הנוער חברות סטארט-אפ כבר בגיל התיכון, ומפתחים מיזמים עסקיים. כפועל יוצא רוכשים בני הנוער כישורי יזמות, כישורי מנהיגות ומצוינות המאפשרים לבני הנוער לפרוץ קדימה.

“התלמידים מאוד התרגשו מהמעמד ומהאווירה. הם שברו סטיגמות ובגיל צעיר יצרו שיחה עם אנשי הייטק והביאו את קריית מלאכי והפריפריה למרכז תל אביב בגאווה גדולה” סיכם עמרני “זו הייתה חוויה עסקית ואישית יוצאת דופן עבורם”.

יוניסטרים בת''א

יוניסטרים בת”א

סגור לתגובות