120 דונם בפארק התעשיות

בקרוב: שיווק 120 דונם בפארק התעשיות קריית מלאכי

פיתוח המגרשים בפארק התעשיות הסמוך לתימורים בעיצומו. על פי התכנון מיד לאחר החגים יחל שיווק כ-120 דונם אשר יסיימו את שלב א’. במקביל, החלו המדידות והתכנון לשיווק 600 דונמים נוספים בשלב ב’.

ביום ראשון השבוע נפגשו ראש עיריית קריית מלאכי ומנכ”ל העירייה תמיר היזמי עם ראשי משרד הכלכלה במטרה לזרז את הליכי התכנון והשיווק של פארק התעשיות קריית מלאכי הסמוך למושב תימורים. מיד לאחר הפגישה ניתן אישור להתחיל במדידות ותכנון של שלב ב’ בפארק התעשיות אשר יבוצעו על ידי החברה הכלכלית קריית מלאכי. המשמעות היא שאת הרווחים מהפיתוח תרוויח החברה ולא קבלן חיצוני ולא פחות חשוב: יקצר תהליכים בירוקרטים מתוך מטרה שתוך שנה יצאו לשיווק 600 הדונמים של שלב ב’. פיתוח המגרשים בשלב א’ קרוב לסיומו והשיווק צפוי להתחיל אחרי החגים, אשר יסגרו את שלב א’ בפארק התעשיות.

אזור תעשיה תימורים

אזור תעשיה תימורים

פארק התעשיות קריית מלאכי הוא אחד העוגנים הכלכליים החשובים של קריית מלאכי הצפוי להכניס לעיר עשרות מיליוני שקלים בשנה, אשר ימנפו את העיר באופן משמעותי. העובדה כי קריית מלאכי זוכה לעדיפות לאומית א’ וקרובה מאוד למרכז הארץ הביאה לכך כי חברות מהשורה הראשונה בישראל מתעניינות במטרה מנת לרכוש קרקעות. על פי תוכנית המתאר של נפת אשקלון שמוביל משרד הבינוי והשיכון, צפויה להיבנות גם תחנת רכבת סמוך לתימורים, דבר אשר מגביר את הביקוש לנדל”ן. המטרה של החברה הכלכלית בשלב ב’ היא להתמקד בחברות הייטק שיצרו מקומות תעסוקה איכותיים.

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: “הפגישה ביום ראשון עם משרד הכלכלה היתה חשובה ומוצלחת ובקרוב נתחיל בשיווק 120 דונם נוספים בפארק התעשיות קריית מלאכי. אם בעבר היו מחזרים אחרי מפעלים שיבואו לרכוש קרקעות, כיום קריית מלאכי זוכה ליחס הפוך בו חברות מוכרות במשק מתעניינות ומבקשות לרכוש כאן שטחים לתעשייה ומסחר. פארק התעשיות יגדיל את היצע התעסוקה בכמות ובאיכות לטובת תושבי קריית מלאכי”.

ראש העיר בשטח שלב ב'

ראש העיר בשטח שלב ב’

סגור לתגובות