רונן אתגר ינהל את האגף לשירות התושב

עיריית קריית מלאכי מקימה את האגף שישדרג משמעותית את השירות לתושבים בכל התחומים. את התפקיד ינהל רונן אתגר מנהל מחלקת הנוער בשנה וחצי האחרונות. “עד היום התעסקתי עם העתיד של קריית מלאכי וכעת אני עובר לטפל בהווה” אמר אתגר השבוע.

בשנה האחרונה מובילה עיריית קריית מלאכי תהליך שיוביל למהפך ברמת השירותים הניתנים לתושב ובהטמעת סט ערכים ונורמות עבודה חדשות בכל אגפי העירייה, שינוי שיסודו הוא בהקמת אגף שירות לתושב. אגף השירות לתושב יהיה המגדלור לשינוי התפיסה אשר שם את התושב במרכז העשייה של כל מחלקה בעירייה. במקביל יועתק המוקד העירוני למיקום חדש ויהפוך להיות מוקד רואה אשר מחובר למצלמות ברחבי העיר ויאויש 24/7.

חלק מהמשימות של האגף החדש יהיו כתיבת אמנת שרות בין הרשות לתושב, הידוק ושיפור התקשורת ומתן המענים שמקבל כל תושב ותושב בתחומי החינוך, הניקיון, הרווחה ושירותי הפנאי.

עשרות מועמדים הגיעו לראיונות עבור ניהול האגף החדש ועמדו בפני ועדה רחבה שכללה את מנכ”ל העירייה, החשב המלווה, יועצת משפטית, מנהלת אגף כח אדם, הממונה על כח אדם- חבר המועצה אברהם (בבר) אזולאי, יו”ר ועד העובדים ונציגי ציבור. אל הישורת האחרונה הגיעו 4 מועמדים שנשלחו למבחני פילת הבוחנים כישורים אישיים ואישיות באופן מלא. על פי התוצאות רונן אתגר קיבל את התוצאה הגבוהה ביותר מבין המועמדים ונבחר לתפקיד.

אתגר (43) נשוי, אב לשלושה ויליד קריית מלאכי נבחר לתפקיד לאחר כשנה וחצי כמנהל מחלקת הנוער. הוא בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות במדיניות ציבורית במכללת ספיר ומילא תפקידים בכירים בחינוך הבלתי פורמאלי בין היתר כיהן כסגן מנהל פר”ח (פרויקט חונכות) באזור ירושלים וניהל מאות חונכות וחונכים. בנוסף כיהן בתפקיד סמנכ”ל ‘יזמים צעירים ישראל’ – העוסק בחשיפתם של צעירים לעולם העסקים והיזמות,  מאפשר להם להתנסות בו ומסייע להם בהבנתו. עד למינוי כמנהל מחלקת הנוער אתגר שימש כמרצה לניהול ויזמות באקדמיה; אוניברסיטת בן גוריון, מכללת סמי שמעון ומכללת ספיר.

רונן אתגר

רונן אתגר

בפברואר 2018 מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנוער בקריית מלאכי. בשנים אלו נרשמה עלייה של כ-40% במספר בני הנוער שכבר חצה את רף ה-1,000 נערים ונערות הנוטלים חלק פעיל בתנועות.

שני שינויים מרכזיים נוספים נרשמו בפרק זמן זה: נוספו כ-100 מדריכות ומדריכים תושבי קריית מלאכי מתוך מטרה לפתח בקרבם מנהיגות בגיל צעיר. הדבר השני הוא פיתוח הפעילות- מתקיימים הרבה יותר פעילויות לבני הנוער ביוזמה רשותית ולא רק דרך עמותות חיצוניות. פעילות זו מתבטאת בדרמה, אומנות, העשרה ופיתוח מנהיגות הפועלות במחלקה. את תפקיד מנהל אגף השירות לתושב הוא צפוי למלא בתחילת שנת 2020 לאחר פרסום מכרז למנהל מחלקת הנוער וחפיפה מקצועית.

בחודשים הקרובים צפוי לעלות גם אתר חדש לעירייה ואתר נוסף למתנ”ס אשר ינגישו לתושבים שירותים רבים וחדשים בערוץ הדיגיטלי וישפרו את השקיפות בין התושב לרשות.

המנהל הנבחר רונן אתגר: “אני גאה בהתקדמות של מחלקת הנוער בשנה וחצי האחרונים, שמח על ההזדמנות לגעת בקהלים רחבים יותר. עם קודם התעסקתי בעתיד של העיר היום אני בדרך להתעסק בהווה וזה אתגר חשוב עבורי”.

ראש העירייה אליהו זהר: “אגף השירות לתושב יממש את החזון שלי לשיפור בשירות עבור תושבי קריית מלאכי. יש לנו תוכנית מקיפה למימוש התוכנית ורונן אתגר הוא המתאים ביותר לתפקיד התובעני הזה. רונן הוא גם תושב קריית מלאכי היא ומכיר את ה-D.N.A של התושבים והצרכים של העיר ואני מאחל לו בהצלחה רבה”.

 

סגור לתגובות