למידה באמצעות סריקת ברקוד

קק”ל אנגליה- JNF הגיעו לביקור בכיתת ה’גוגיה’ החדשה בקריית החינוך אמי”ת. האורחים לקחו חלק בשיעור שהתקיים בשיטת חינוך חדשנית, ששמה דגש על פיתוח יכולות למידה ומחקר. התלמידים חקרו את התרבות הבריטית והשתמשו בטכנולוגיית ברקוד.

בתחילת השנה נבנתה בקריית החינוך אמי”ת כיתת גוגיה- המייצרת תרבות חינוכית חדשה שתצמיח מוטיבציה ללמידה והקניית כלים ומיומנויות המותאמים למאה ה-21. ביום שלישי השבוע הגיעו נציגי חברת קק”ל אנגליה שהיו מבין התומכים בבניית הכיתה החכמה, לביקור והתרשמות.

מרחב למידה בבית ספר אמית

מרחב למידה בבית ספר אמית

 

בכיתה התקיים שיעור לתלמידות כיתה ז’ המדעית עם תמונות של סמלים בריטיים בולטים, ביניהם: מלכת אנגליה, צ’רצ’יל, להקת הביטלס, הפרלמנט ואצטדיוני הכדורגל אולד טראפורד (מנצ’סטר יוניטייד) ואנפילד (ליברפול). כל קבוצת תלמידות יחד עם האורחים מאנגליה סרקו ברקוד שנמצא בשולי התמונה וקיבלו עליה מידע למכשיר הסלולר. “זוהי שיטת לימוד הנקראת ‘חקר מקום’ באמצעותה התלמידות תקשרו עם האורחים מאנגליה דרך סמלים בריטיים” מסבירה מנהלת התיכון הדס שרעבי. “הן שאלו שאלות והתעניינו על המשמעות של התמונה עבור האנגלים”.

ביקור קק''ל אנגליה בתיכון אמי''ת

ביקור קק”ל אנגליה בתיכון אמי”ת

 

ראש העירייה אליהו זהר הודה לנציגים על התרומה להקמת הכיתה בפרט ומוסדות החינוך בעיר בכלל “בשם תלמידי קריית מלאכי אני רוצה להודות לכם על התרומה המשמעותית שלכם עבורנו. שיתוף הפעולה הזה תורם רבות לעתיד תלמידי העיר”.

ביקור קק''ל אנגליה בתיכון אמי''ת

ביקור קק”ל אנגליה בתיכון אמי”ת

סגור לתגובות