צלחו 5 ק”מ

קבוצת הריצה של מרכז הצעירים השתתפו לראשונה במרוץ. מקצה ה-5 ק”מ שסיימו בהצלחה עורר בהם תאבון. היעד: מרתון

ביום חמישי האחרון השתתפו חברי קבוצת הריצה של מרכז הצעירים קריית מלאכי במרוץ בית שמש. חברות הקבוצה נפגשות במהלך החודשים האחרונים לאימון פעם בשבוע והיא מיועדת לצעירים בגילאי 18-40. הקבוצה מקדמת אימון כושר לצד אורח חיים בריא עם מאמן כושר מקצועי- טל ביבי.

טל המאמן, רב סרן במילואים, פרש מצה”ל אחרי 25 שנות שירות בחיל התקשוב והוא בוגר תואר ראשון ושני. כיום, מאמן טל כ-25 קבוצות ריצה ביניהם: מכינות קדם צבאיות, בתי ספר, יחידות צבאיות, משטרה, בית חולים אסותא אשדוד וקבוצות במספר רשויות.

בקריית מלאכי נפתחה הקבוצה בחודש אוגוסט האחרון ובשבוע שעבר השתתפו חברי הקבוצה לראשונה במרוץ שהתקיים בבית שמש. הנציגים של מרכז הצעירים צלחו ריצת 5 ק”מ וחזרו עם אנרגיות ומצב רוח למרוץ נוסף. הקבוצה פועלת בשיתוף מחלקת הספורט של עיריית קריית מלאכי ועמותת לב אוהב.

נירית מקייטן- משתתפת קבועה בקבוצת הריצה: “מרוץ בית שמש היה חוויה מרגשת ויוצאת דופן. לראשונה, הצטרפנו למקצה 5 ק”מ בליווי צמוד של המאמן מס’ 1- טל ביבי. טל האמין בנו כל הדרך ונטע בנו את המוטיבציה להמשיך קדימה למרות כל הקשיים. הגענו לקו הסיום בהרגשה מנצחת שהכל אפשרי. אני מאמינה שמקצה 5 ק”מ הוא התחלה של תהליך בו נמשיך להתאמן ואף להגיע להישגים גדולים יותר- ריצת המרתון. אני מודה למרכז הצעירים על האפשרות להצטרף לקבוצה במינימום מחיר ובמקסימום חוויה”.

מירוץ בית שמש

מירוץ בית שמש

 

 

סגור לתגובות