טקס עובדים מצטיינים התקיים במלון כינר

עובדי עיריית קריית מלאכי יצאו ליומיים של גיבוש והשתלמות בצפון הארץ. ביום ראשון בערב התקיים טקס העובדים המצטיינים לשנת 2019. ראש העירייה אליהו זהר: “טיפוח ההון האנושי בעירייה הוא חשוב בהצלחה של קריית מלאכי”

בשעות הבוקר של יום ראשון יצאו 2 אוטובוסים של עובדי העירייה, עובדי קרן קריית מלאכי לפיתוח ומרכז הצעירים ליומיים במלון כינר אשר על גדות הכנרת. הטיול הוא חלק מהליך העצמה לעובדים אותו מוביל ראש העירייה אליהו זהר בשנים האחרונות מתוך הבנה כי סביבת עבודה נוחה תוביל אותם למצוינות אישית ותשפר את חוויית השירות לתושבים.

הסיור כלל כניסה לבית לחם הגלילית, בית הבד, כפר מסריק, מפעל שוקולד, וקטיף תותים. האירוח והשינה היו בבית המלון כינר.

ביום ראשון בערב התקיים טקס המצטיינים לשנת 2019 בו נבחרו 5 עובדות ו-3 ועובדים מאגפי העירייה. המצטיינים הם: טלי יצחק- לשכת ראש העיר, איציק מנחם- מחלקה טכנית, מוטי חן- אגף שפ”ע, רמי כהן- אגף החינוך, שירה מעודה- מחלקת הנדסה, מרסל אלוש- השירות הפסיכולוגי, רוזה כהן- האגף לשירותים חברתיים, מיכל אברהמי- האגף לשירותים חברתיים.

“אתם מסורים לעבודה, נותנים שירות טוב לתושבים ואני מודה לכם על כך” אמר ראש העירייה “בכל שנה נבחר את המצטיינים וכל העובדים יצאו לימי גיבוש ללא יוצא מהכלל. ההון האנושי בכל ארגון הוא משאב יקר והכרחי בדרך להשגת היעדים וההצלחה של קריית מלאכי”. מנכ”ל העירייה תמיר היזמי שמעודד ומקדם את נושא העצמת העובדים בעירייה אמר: “יש עובדים מצטיינים נוספים אבל בחרנו את אלו שמצטיינים במסירותם ומקצועיותם”. מנהלי האגפים ברכו את עובדיהם המצטיינים וציינו את הסיבות לבחירתם.

אומן החושים ניר חיימוביץ’ ריתק את העובדים בשילוב של קריאת מחשבות, דמיון מודרך וקריאת שפת גוף והערב הסתיים במסיבת ריקודים שמחה במיוחד.

גיבוש עובדים

גיבוש עובדים

מצטיינים טלי יצחק

מצטיינים טלי יצחק

מצטיינים מנחם

מצטיינים מנחם

מצטיינים שירה מעודה

מצטיינים שירה מעודה

סגור לתגובות