אל על במחווה מיוחדת לקריית מלאכי

תקרא לאחד ממטוסיה בצי בואינג 737-900 על שמה של קריית מלאכי. המטוס צפוי להיכנס לפעילות בחודש ינואר. גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על: “אנו שמחים לקרוא למטוס הבואינג 737-900 על שמה של קריית מלאכי”

באירוע חגיגי שהתקיים במשרדי אל-על ביום שני השבוע, אירח מנכ”ל החברה גונן אוסישקין נציגים משמונה ערים בקריות והודיע להם על החלטתו לקרוא למטוסי החברה בצי 737-900, בשמותיהן של שמונה הקריות בישראל, מצפון לדרום.

זהו חלק מפרויקט ייחודי של חברת אל-על  לאורך השנים לקרוא למטוסיה על שמות ערים ברחבי הארץ. שם העיר נכתב באופן בולט על גוף המטוס כך שכל מי שעולה למטוס יוכל לראות זאת. המטוס שיישא את שמה של קריית מלאכי ישמש את לקוחות החברה לטיסות ליעדי אירופה והסימן הסידורי שלו יהיה EHI.

ראש העיר מר אליהו זהר בקוקפיט (צילום: סיון פרג')

ראש העיר מר אליהו זהר בקוקפיט (צילום: סיון פרג’)

ראשי הערים זכו לסיור בקמפוס החברה והתרשמו מדגם מטוסי הבואינג של אל-על. בין ראשי הערים שהגיעו למפגש הייחודי היו: אליהו זהר, ראש עיריית קריית מלאכי, אלי דוקורסקי, ראש עיריית קריית ביאליק, חיים צורי, ראש עיריית קריית מוצקין, דוד אבן צור, ראש עיריית קריית ים, ישראל גל, ראש עיריית קריית אונו ואבירם דהרי, ראש עיריית קריית גת.

ראש העיר מר אליהו זהר עם מנכ"ל אל על (צילום: סיון פרג')

ראש העיר מר אליהו זהר עם מנכ”ל אל על (צילום: סיון פרג’)

עוד ייצגו את קריית מלאכי: מ”מ ראש העירייה עו”ד צלי מזרחי, הסגנים שמעון חזן ויוסי סולימני ומנכ”ל העירייה תמיר היזמי. מצנכ”ל אל-על העניק לראש העירייה תעודת כבוד ודגם מוקטן של המטוס.

גונן אוסישקין, מנכ”ל אל על: “אנו גאים להמשיך את המסורת לקרוא למטוסי החברה על שמות ערים בישראל. אני רוצה להודות לראשי הערים שהגיעו לכבד אותנו בנוכחותם”

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: “זהו כבוד גדול לקריית מלאכי שמטוס אל-על ישא את שמה של העיר. אני מודה להנהלת החברה ולמנכ”ל גונן אוסישקין על המחווה המרגשת”.

 

סגור לתגובות