חוגגים חנוכה במפעל אופק

קבוצת הנשים ” כח נשי” הפועלת במרכז צעירים קריית מלאכי הגיעה לחגוג במפעל אופק לאנשים עם מוגבלויות לרגל חג החנוכה. דוכני אוכל, פינות טיפוח וגם מוזיקה טובה של DJ יהודה דאנס שהגיע בהתנדבות. “יצאנו בתחושת סיפוק אדירה” סיפרה חן קדוש- רכזת מעורבות חברתית.

החל מהשעה 8:00 בבוקר של יום חמישי שעבר נפתחה החגיגה במפעל אופק.  בין הדוכנים שהכינו במרכז צעירים היו: דוכנים להכנת ארוחת בוקר וקאפקייקס, דוכן טיפוח, דוכן להרכבת חנוכיות לחג החנוכה ויצירות נוספות. בסיום הארוחה ועבודות היצירה התכנסו עובדי המפעל, קבוצת ‘כח נשי’ של מרכז צעירים יחד עם פעילים ומתנדבים נוספים למסיבת ריקודים אותה הוביל D.J יהודה דאנס (שמואל) שכאמור הגיע בהתנדבות ודאג לאווירה משמחת ביותר.

אופק הוא מפעל מוגן המעסיק עובדים עם מוגבלויות שונות ומעבר להיותו מפעל כלכל, אופק משמש כבית לעובדים ולמנהלים ומפעל חיים. המפעל מאפשר לעובדיו לבצע עבודות, להגדיל את הכנסותיהם המבוססות על קצבת נכות בלבד, לקיים חיים נורמאליים ולהשתקם. “מנהלת המפעל ג’נט אור סבן פתחה בפנינו בחיוך גדול את מפעל “אופק” וסייעה בכל הנדרש בחום ובאהבה ענקית” סיפרו חברות הקבוצה.

חוגגים במפעל אופק

חוגגים במפעל אופק

הפעילות באופק התקיימה במסגרת מיזם קהילתי חברתי ‘כח נשי’ הפועלת במרכז צעירים קריית מלאכי. במהלך חצי השנה האחרונה קבוצת הנשים נפגשת אחת לשבועיים במרכז הצעירים בליווי המקצועי של עו”ס דלית לזמי קורז’ מנחת קבוצות מוסמכת, מאמנת ומטפלת בשיטת הניתוב לשוני פיזיולוגי (NLP).

רכזת מעורבות חברתית במרכז הצעירים חן קדוש: “זו פעם ראשונה שאני מובילה מיזם קהילתי חברתי כל כך משמעותי ומבורך שגרם לי להתרגש ולשמחה גדולה בלב ותחושת סיפוק אדירה. אני מזמינה את צעירי קריית מלאכי ליצור אתנו קשר ולפעול למען יוזמות התנדבות ועשייה קהילתית”.

מנהלת מרכז הצעירים ליאת פטיטו: “זו הייתה זכות וגאווה גדולה  ש-‘כח נשי’ מפעיל מיזם כה מרגש וממלא את הלב. אנו נדאג כי הוא יהפוך למסורת בהובלת מרכז הצעירים מידי חג חנוכה”

סגור לתגובות