באנו פסולת למחזר

בשבוע וחצי האחרונים מסדרונות עיריית קריית מלאכי קושטו בחנוכיות. את החנוכיות הכינו תלמידים מחומרים ממוחזרים. שלושת המקומות הראשונים זכו בפרסים

בשבועות האחרונים ילדי קריית מלאכי השתתפו בתחרות הכנת חנוכיות מחומרים ממוחזרים. ביום ראשון שעבר הסתיימה התחרות וחבר השופטים מאגף החינוך אמור היה בחור את החנוכיות בחדר הישיבות בעירייה. ראש העירייה אליהו זהר שהתרשם מהתוצרים החליט להציג אותם כתערוכה בבניין העירייה במשך כל שמונת ימי חנוכה.

החנוכיות בבניין העירייה

החנוכיות בבניין העירייה

על ארגון התחרות היתה אחראית שירה לאה שרעבי- אשת חינוך ותושבת העיר אשר פועלת רבות בשנה האחרונה לטובת נושא הקיימות. התלמידים הפגינו מחשבה יצירתית בהכנת החנוכיות ושלושה מהם זכו בפרס.

החנוכיות בבניין העירייה

החנוכיות בבניין העירייה

במקום השלישי זכה אוריאל מלייב תלמיד בכיתה ד’ בבית ספר ישורון. אוריאל הכין חנוכייה אשר קניה היו בצורת גראדים ומתחתיה זוג נדנדות. בחנוכייה זו שמשכה תשומת לב רבה בעירייה, תיאר אוריאל את המצב המתוח בדרום חרף העובדה שאנו חייבים להמשיך את שגרת החיים. במקום השני זכתה שילת פדלון תלמידת כיתה א’ בבית ספר חב”ד בנות. שילת יצרה חנוכייה המשלבת בין קיימות לבין סיפורה הנוסטלגי של קריית מלאכי עם תמונות מהעבר. במקום הראשון האחים ויקטוריה וטל קליימן מבית הספר אלי כהן. קניה של החנוכייה היו כפות ידיים והשמש הוא כדור הארץ והאים ביקשו להסביר באמצעות החנוכייה כי האחריות היא של כולנו על כדור הארץ נקי יותר.

מקום 3

מקום 3

מקום 2 ח''כ מגיש את הגביע

מקום 2 ח”כ מגיש את הגביע

ביום שלישי השבוע הגיעו התלמידים לעירייה וקיבלו פרסים על זכייתם. בטקס נכח גם חבר הכנסת ינון אזולאי שהגיע לפגישה עם ראש העיר והתקשה להסתיר את התלהבותו מהחשיבה, הביצוע והתוצאה של החנוכיות.

סגור לתגובות