טורניר פתיחת השנה של תכנית ‘בועטות’

רק בקיץ האחרון נפתחה קבוצת כדורגל בנות בקריית מלאכי והשבוע הן כבר זכו לארח טורניר ארצי. אם לא די בכך, הרי שבסיומו הם גם הניפו את הגביע היוקרתי. בטורניר נכח גם מגיש תוכניות הספורט מודי בראון

ביום ראשון השבוע התקיים בקריית מלאכי אירוע מיוחד וצבעוני- טורניר פתיחת השנה של התוכנית החברתית ‘בועטות’. אל הטורניר הגיעו ילדות מבתי ספר יסודיים ומרכזים קהילתיים מירושלים, תל אביב, מושב לוזית, רהט, לוד, באר שבע וכמובן הקבוצה המארחת- של קריית מלאכי. לאחר משחקי רבע וחצי גמר הגיעו אל הקרב על הגביע קבוצות הכדורגל של קריית מלאכי ולוזית בסיומו גברו בנות קריית מלאכי בתוצאה 1-0 וחזרו הביתה עם הגביע.

ראש העירייה אליהו זהר ומודי בראון

ראש העירייה אליהו זהר ומודי בראון

שמות השחקניות שייצגו את קריית מלאכי בטורניר הן: ליאן לוי, ליאן סאסי, נופר אבגז, ליאן יאסו, ליאן טדסה, אורין בן חמו, שירה מחבש, נופר מקונן, ליאל בוגלה, שלו קברטה אותן מאמנים אלי איינאו ואליעזר איילין. הטורניר, כמו התוכנית כולה נערך בשיתוף מחלקת הספורט העירונית, ההתאחדות לכדורגל בישראל ומרכז הספורט ‘עצמה’.

בטורניר נכחו ראש עיריית קרית מלאכי אליהו זהר, איש הקולנוע ומנחה הטלוויזיה מודי בר-און, הנמנה על הוגי ומקימי תוכנית בועטות, ועמית ביילין- שוערת נבחרת ישראל הצעירה שאף העבירה לשחקניות סדנא בנושא שוערות.

שחקניות קריית מלאכי -בכחול- בפתיחת המשחק

שחקניות קריית מלאכי -בכחול- בפתיחת המשחק

בועטות היא תכנית חברתית לילדות ונערות, במסגרתה פועלות קבוצות כדורגל לבנות, המשלבות בפעילותן גם פעילויות העצמה וחיזוק הביטחון העצמי, דימוי הגוף, האמונה העצמית, תחושת השייכות ועוד. בשנת הפעילות תש”פ השנה ה-3 של התכנית, ישתתפו בתכנית “בועטות” בישראל כ- 1,000 ילדות ב-70 קבוצות לגילאי 9-12 בכל רחבי ישראל.

תקציב הספורט של קריית מלאכי יגדל בתקציב 2020 בסך 462 אלף שקלים ונובע מהרחבת הפעילויות ופרויקטים עירוניים לגילאים שונים, לנשים וגברים, טורנירים, תחרויות, השקעה בתשתיות ספורט, אולמות ומגרשים וכן אחזקה והרחבת שעות הפעילויות של המגרשים ואולמות לקהל הרחב.

שחקניות קריית מלאכי במשחק

שחקניות קריית מלאכי במשחק

ראש עיריית קריית מלאכי אליהו זהר: “רק לפני מספר חודשים פתחנו את קבוצת הכדורגל לבׇּנות בקריית מלאכי ואני גאה בהן על הזכייה בגביע. זהו כבוד גדול עבורנו לארח את הטורניר במסגרת תוכנית ‘בועטות’ המקדם את הספורט הנשי. יישר כח לצוות המאמנים על ההישג ולמחלקת הספורט על העבודה והרוח הספורטיבית החדשה הנושבת בעיר”.

מנהל תוכנית בועטות, נבו זעירא אמר: “כיף גדול לפתוח את השנה השלישית של תכנית בועטות באירוע יפה וצבעוני כל כך, ועם אירוח נפלא כאן בקרית מלאכי. זו הזדמנות להודות לעיריית קרית מלאכי על הנכונות ושיתוף הפעולה לקראת ובמהלך הטורניר”.

הגביעים

הגביעים

יעל צובארי מעמותת לב אוהב ומתכללת הספורט העירונית: “עמותת לב אוהב מייחסת חשיבות רבה לקידום ספורט ילדות ונערות, ושמחה מאד לראות את השטח נענה ליוזמות מהסוג הזה. ספורט קבוצתי לילדות זה כלי מעצים בהרבה מובנים, ונפעל לקידום והעמקה של העניין בשיתוף הרשות. ברצוני להודות גם לשרון רפאל על תרומתו לקיום הטורניר”

סגור לתגובות