דבר היחידה לעבודה קהילתית והתנדבות

היחידה לעבודה קהילתית והתנדבות בקריית מלאכי פועלת במגוון תחומי חיים על מנת לספק לתושבי העיר מענים מגוונים וכן עוסקת באופן מקצועי בגיוס, הכשרה והפעלה של מתנדבים
וייזום פרויקטים התנדבותיים, תוך מתן ליווי ותמיכה מקצועית ומקסום יכולותיהם של המתנדבים למען חיזוק הקהילה בה אנו חיים ופועלים ושיפור איכות חייהם של התושבים. 
היחידה פועלת מתוך אמונה כי ההתנדבות מחזקת את המעורבות והסולידריות בקהילה ובכך מסייעת לחוסן הקהילתי ואף מספקת מענה הן למקבל השירות והן למתנדב.

זו הזדמנות להודות לכל המתנדבים בעיר על עשייתם הרבה, על מסירות הנפש והנתינה מכל הלב מתוך תחושת שליחות "אנשים טובים באמצע הדרך...."
ברצוננו להודות לראש העיר מר אליהו זהר, מחזיק תיק השירותים החברתיים, עו"ד בצלאל מזרחי ומנהלת אגף הרווחה והשירותים החברתיים הגב' יואלה תבור על ההכרה בחשיבות ההתנדבות בעיר, ועל השותפות האיתנה.
כמו כן, אנו מודות לשותפנו בפורום ארגוני ההתנדבות על השותפות העמוקה, על שיתוף הפעולה, על המעורבות והיוזמה להמשיך ולקדם עשייה מבורכת למען תושבי העיר.

לשאלות נוספות והצטרפות לעשייה החברתית קהילתית בעיר מוזמנים לפנות ליחידה לעבודה קהילתית והתנדבות קריית מלאכי, פרטי התקשרות בראש דף.

 

מוקדי ההתנדבות בקריית מלאכי:

לצפייה בחוברת מוקדי ההתנדבות - לחץ כאן