שם הוועדה

חברי הוועדה

וועדת כספים

  • יו"ר שמעון חזן / מ"מ בהיעדרו צלי מזרחי
  • חבר מישל טפירו / מ"מ בהיעדרו מוטי יעקובוב
  • חבר אליאור עמר / מ"מ בהיעדרו שלומי מלכה
  • גזבר העירייה מרכז ויהיה נוכח בישיבות הועדה

מל"ח

  • יו"ר אליהו זהר ראש העיר
  • חבר יוסי סולימני
  • חבר שמעון חזן
  • חבר צלי מזרחי
  • חבר מוטי יעקובוב
  • חבר נדב ויצמן/ מ"מ בהיעדרו אליאור עמר
  • חברה מירי סעדה דדון
  • חבר שלומי מלכה
  • מנכ"ל מרכז הוועדה תמיר היזמי
  • מנהל מחלקת ביטחון אריה יוסף
  • מנהל אגף שפ"ע ניסים גלעם – מנהל מכלול
  • מנהלת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור – מנהל מכלול
  • גזבר העירייה צביקה דוידי – מנהל מכלול

ועדה לענייני ביקורת

  • יו"ר אליאור עמר / מ"מ בהיעדרו מירי סעדה דדון
  • חבר מישל טפירו
  • חבר בבר אזולאי
  • חברה מירי סעדה דדון/ מ"מ בהיעדרה שי סיום
  • חבר שלומי מלכה / מ"מ בהיעדרו נדב ויצמן

ועדת הנחות ומחיקת חובות

  • יו"ר מוטי יעקובוב/ מ"מ בהיעדרו שמעון חזן
  • חבר שמעון חזן / מ"מ בהיעדרו צלי מזרחי
  • חבר שי סיום/ מ"מ בהיעדרו מירי סעדה דדון
  • אנשי מקצוע לפי חוק
  • גזבר העירייה צביקה דוידי
  • נציגת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור
  • מנהל מח' גביה אבי שר שלום
  • יועמ"ש עו"ד עידית יפת לוי

ועדת חינוך

  • יו"ר אליהו זהר/ מ"מ בהיעדרו יוסי סולימני
  • חבר יוסי סולימני
  • חבר שמעון חזן / מ"מ בהיעדרו צלי מזרחי
  • חבר יעקב טלה
  • חברה מירי סעדה דדון
  • חבר שלומי מלכה
  • מנהל בי"ס יסודי אבי חדד
  • מנהלת תיכון גימנסיה דרכא מיכל חזן
  • נציגת ועד הורים איריס כשכש
  • יו"ר מועצת תלמידים או נציגו

ועדת מכרזים לבחירת עובדים בכירים

  • יו"ר אליהו זהר מ"מ בהעדרו בבר אזולאי/ מ"מ בהיעדרו שמעון חזן
  • חברה מירי דדון סעדה/ מ"מ בהיעדרה אליאור עמר
  • מנכ"ל העירייה תמיר היזמי
  • נציג משרד הפנים בהתאם לקביעת משרד הפנים לכל מכרז בנפרד

של נרצחי טרור ונפגעי פעולות איבה

 

  • יו"ר יעקב טלה
  • חברה מירי דדון סעדה
  • חבר נדב ויצמן
  • נציג ציבור חן אוחנה
  • נציגת ציבור אביגיל ראודי
  • נציג ציבור לידור צרויה
  • נציגת המשפחות צילה רחמים
  • נציג המשפחות באוי צ'לה
  • נציג המשפחות אלי עזריאל
  • נציג המשפחות דוד אסולין

ועדה קליטת עליה

  • יו"ר גדעון מהרי/ מ"מ בהיעדרו יעקב טלה
  • חבר יעקב טלה
  • חבר נדב ויצמן
  • חבר מישל טפירו
  • חבר אליאור עמר
  • מנהלת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור
  • מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי
  • נציג ציבור אבי טזרה
  • נציג ציבור אלי גרבי

ועדה למיגור האלימות

  • יו"ר צלי מזרחי
  • חבר יוסי סולימני
  • חבר אליאור עמר/ מ"מ בהיעדרו שי סיום
  • מנהלת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור
  • מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי
  • מנהלת בי"ס יסודי האחים קלרה לוי
  • נציג הרשות הלאומית למלחמה בסמים
  • נציג ציבור דסה אייל
  • נציג ציבור יקיר בן חיון
  • נציג ציבור לידור צרויה

ועדה לקידום מעמד הילד

  • יו"ר יוסי סולימני
  • חבר צלי מזרחי
  • חבר בבר אזולאי
  • חברה מירי סעדה דדון / מ"מ בהיעדרה נדב ויצמן
  • חבר שלומי מלכה / מ"מ בהיעדרו שי סיום
  • מנהל אגף החינוך ד"ר אבי אדרי
  • מנהלת האגף לשירותים חברתיים יואלה תבור
  • מנהלת בי"ס אחוות אחים קלרה לוי
  • נציג ארגון המורים העל יסודיים
  • נציג ארגון מורי אגודת ישראל
  • נציג הסתדרות המורים יו"ר מועצת התלמידים העירונית
  • יו"ר ועד ההורים העירונית אפרים ברקול
  • מפקד תחנת המשטרה שי מזרחי
  • נציג תנועות הנוער נציג ארגון התנדבותי שמקדם ענייני ילדים ונוער ציונה חבא
  • נציגת הורים אושרית חורדקר
  • נציגת הורים סמדר דנן פרץ
  • נציגת הורים שירה ליצמן
  • נציגת ציבור אביגיל ראודי

ועדה לאיכות הסביבה

  • יו"ר שמעון חזן
  • חבר מישל טפירו
  • חברה מירי סעדה דדון/ מ"מ אליאור עמר
  • מנהל שפ"ע ניסים גלעם
  • נציגי ציבור יורם בן חמו
  • נציג ציבור בוריס בורוכוב
  • ועדה לבטיחות בדרכים
  • יו"ר אליהו זהר
  • חבר בבר אזולאי
  • חבר נדב ויצמן / מ"מ בהיעדרו מירי סעדה דדון
  • מהנדס העיר נעם רווחה
  • נציג השר לביטחון פנים שימנה מפקד המרחב
  • נציג בטיחות בדרכים סמי וקנין
  • נציגי השכונות שיקבע ראש העירייה

ועדת ביטחון

  • יו"ר יעקב טלה
  • חברה מירי סעדה דדון / מ"מ בהיעדרה נדב ויצמן
  • חבר שלומי מלכה / מ"מ בהיעדרו אליאור עמר
  • נציג שר הביטחון נציג שר החינוך
  • נציג שר המשטרה
  • נציג ציבור מולטה דוד
  • נציג ציבור זרו גטהון

ועדת מנגנון

  • יו"ר בבר אזולאי
  • חבר יעקב טלה
  • חבר נדב ויצמן / מ"מ בהיעדרו אליאור עמר
  • חבר ועד עובדים מישל שושן
  • מנכ"ל העירייה תמיר היזמי

ועדת תחבורה

  • יו"ר שמעון חזן
  • מ"מ צלי מזרחי
  • חברה מירי סעדה דדון/ מ"מ בהיעדרה אליאור עמר
  • נציג ציבור יורם בן חמו
  • נציג ציבור גדעון מהרי
  • נציג ציבור אשטה מולוקין

ועדת שמות ומקומות ציבוריים

 

  • יו"ר מישל טפירו
  • חבר יוסי סולימני
  • חבר צלי מזרחי
  • חבר אליאור עמר /מ"מ בהיעדרו נדב ויצמן
  • חבר שי סיום / מ"מ בהיעדרו שלומי מלכה
ועדת מליאה לתכנון ובנייה
  • יו"ר הוועדה - אליהו זוהר    
  • ממלא מקום יו"ר הוועדה - שמעון חזן    
  • מישל טפירו    
  • אברהם בבר אזולאי    
  • שי סיום    
  • יוסי סולימני    
  • מוטי יעקובוב    
  • שלומי מלכה    
  • אליאור עמר    
  • נדב ווצמן    
  • מירי דדון    
  • יעקוב טלה     
  • בצלאל מזרחי    
ועדת משנה לתכנון ובנייה
  • יו"ר הוועדה - אליהו זוהר    
  • ממלא מקום יו"ר הוועדה - שמעון חזן    
  • מישל טפירו    
  • אברהם בבר אזולאי    
  • שי סיום (מ"מ)    
  • מוטי יעקובוב    
  • אליאור עמר    
  • נדב ויצמן