התנהלות כלכלית בזמן משבר

איך אפשר להוריד ריבית בבנקים ובחברות האשראי? איך ניתן לנהל תקציב ותכנון בעידן הקורונה? על זאת ועוד, שמעו צעירי קריית מלאכי בהרצאה מרתקת בשבוע שעבר


סדנת התנהלות כלכלית נכונה בזמן משבר התקיימה ביום שני שעבר במרכז צעירים. הסדנה הכינה את הצעירים תושבי העיר לניהול פיננסי נכון דווקא בתקופה הנוכחית רצופת האתגרים.

את ההרצאה העביר בני שחורי מייסד 'עת לדעת' אשר מכשירה אזרחים, בפשטות וביצירתיות, להבנת המבנה החברתי- כלכלי של החברה הישראלית. כמו כן היא מקנה מיומנויות להתמודדות יומיומית עם אתגר האזרחות הכלכלית- חברתית ולהתנהלות כלכלית נכונה.

בהרצאה הועלו נושאים חשובים כמו: צרכנות, ניהול תקציב, הוצאות הכנסות, תכנון, מיצוי זכויות, התמודדות עם חובות, התנהלות מול בנקים וחברות האשראי ואיך ניתן להפחית ריביות באמצעות מיקוח.

שחורי הסביר גם על מבנה מערכות האשראי והבנקים בישראל על ההבדלים בין הריביות והעמלות השונות באשראי, הלוואות ועוד.

ההרצאה הועברה באמצעות אפליקציית ZOOM המלווה את מרכז צעירים בחלק גדול מפעילויות הקיץ שלהם כחלק מההתאמות בימי הקורונה. המטרה היא להתגבר על אתגר הריחוק החברתי ולהמשיך להעניק לתושבי העיר את מיטב התכנים, ההרצאות והסדנאות הטובות ביותר ובתחומים שונים.

רות יהל-רכזת פיתוח קריירה במרכז צעירים: "התקופה האחרונה מלווה בלא מעט חששות ואתגרים הן מבחינת התעסוקה והן בפן הפיננסי. חשוב לנו להקל על הצעירים שלנו ולו במעט לצלוח את התקופה הנוכחית ולפתח את המיומנויות הפיננסיות שלהם גם לעתיד הרחוק"