מופע סטנד-אפ עם דניאל חן

מציאות הקורנה לא מנעה מצוות מרכז הצעירים בעיר לקיים גם השנה אירוע סטאנד-אפ כמו בכל שנה. וגם: האסמס המפתיע בסיום המופע


ביום רביעי שעבר אחרי תקופה ארוכה ללא אירועי תרבות במרכז הצעירים, התקיים ערב סטנד-אפ שכולו צחוק וכיף עם הסטנדאפיסט דניאל חן ('מועדון לילה'). המופע התקיים בחצר המתנ"ס העירוני, בחלוקה לקפסולות ובהתאם להנחיות משרד הבריאות. באירוע שהיה בשיתוף מחלקת התרבות בעירייה, נכחו עשרות צעירים תושבי העיר שהיו נלהבים מהמופע והיוזמה.

הערב נפתח עם דבריה של ליאת פטיטו- מנהלת מרכז הצעירים, שסיכמה את פעילויות המרכז בשנה האחרונה. פטיטו הציגה בפני הנוכחים את מיטב הפעילויות והאירועים של מרכז הצעירים מתחילת 2020. על אף המורכבות בשנה האחרונה התקיימו מגוון של סדנאות, קורסים, הרצאות, מופעי תרבות, ייעוצים אישיים, מרחבי למידה, תכנים ופעילות נרחבת בזום.

רכז תחום מעורבות חברתית במרכז צעירים, ניסים דוד הוסיף: "חשוב לנו להמשיך בשגרה ככל שניתן ולהיות חלק בלתי נפרד מעולם הצעירים בעיר ולהתמיד במסורת אירועי התרבות שלנו".

עמית אשתר, צעירה וסטודנטית פעילה חברתית בעיר ריגשה בהודעה ששלחה לצוות המרכז בתום האירוע וכתבה: "יישר כח על העשייה שלכם היום ובכלל. תודה על זה שאתם הופכים עולמות בשביל שלצעירים בעיר יהיה את הכי טוב שרק אפשר, תמשיכו לגעת בעוד ועוד אנשים.. "

מנהלת מרכז הצעירים ליאת פטיטו: "אנחנו כאן בשביל הצעירים שלנו. נמשיך לקיים אירועי תרבות ופנאי בעיר למרות המציאות המורכבת בה אנו חיים"/

צילום: מרכז צעירים קריית מלאכי

דניאל חן