חגיגת מרפסות בחול המועד סוכות

כוכבי הילדים הגדולים בישראל הגיעו לשמח את קריית מלאכי בחול המועד סוכות. גם חגיגות שמחת בית השואבה התקיימו עם אמנים רבים. בבקרים התקיימו הצגות לילדים אף הם על משאיות


סגר? אנחנו נגיע אליכם. עיריית קריית מלאכי יזמה אירועים רבים שהחלו מצאת חג סוכות ועד למוצאי שמחת תורה.

כוכבי הילדים: יובל המבולבל, הדוד חיים, טל מוסרי ונעמה סופר-על ומני ממטרה הופיעו על גבי משאית ענק הכוללת גם סוכה. על המוזיקה היה D.J יהודה דאנס שהוסיף אווירה חגיגית.

בבקרים התקיימו הצגות לילדים על גבי משאית שעצרה למספר דקות בכל רחוב ושימחה את הילדים. מדי ערב התקיימה שמחת בית השואבה בהם הופיעו כוכבי הזמר החסידי והמזרחי והישראלי: חיים ישראל, אריאל זילבר ונאור כרמי, מנדי ג'רופי, יוני שלמה, זבולון נתנוב והאחים אלייב במוזיקה בוכרית אותנטית.

האירועים התקיימו בשיתוף עם משרד התרבות והמועצה האזורית באר טוביה ובאישור משטרת ישראל. ניידת ליוותה את כל משאיות השמחה. במוצאי שמחת תורה התקיימו החגיגות יחד עם ספר תורה.

הממונה על האירועים מוטי יעקובוב: "דאגנו להביא לילדי קריית מלאכי את הכוכבים הגדולים כי לקריית מלאכי מגיע את הטוב ביותר. הסגר ביטל לנו את התוכניות המקוריות אבל ידענו לשנות אותם תוך כדי תנועה. שמחתי לראות את התושבים נהנים מהאירועים ובקרוב נתחיל לעבוד על אירועי חנוכה".

הממונה על התרבות יהודית עו"ד צלי מזרחי: "תושבים רבים שמחו ורקדו מהבתים מהמרפסות ומחצרות הבתים. המשאית עצרה ב18- נקודות ברחבי העיר וכך הביאה את שמחת חג מגוונת לבתים. אני רוצה להודות למפקד המשטרה סנ"צ אברהם מבורך לאשר את קיום האירועים ולעצור בנקודות תוך שמירה על ההנחיות".

ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר: "היתרון שלנו שאנו מוצאים דרכים יצירתיות לשמח את התושבים גם כשיש הגבלות תנועה. כל שנה אנו חוגגים וכך נמשיך לעשות וכולי תקווה כי בחגים הבאים נחזור להופעות ולהצגות במתכונת הרגילה. ברצוני להודות לחברי המועצה הממונים מוטי יעקובוב צלי מזרחי על הפקות האירועים הגדולות. ברצוני להודות גם לראש המועצה האזורית באר טוביה קובי אביבי על שיתוף הפעולה באירועים אלו".

צילום: עיריית קריית מלאכי