דני עטר יקיר העיר קריית מלאכי

יו"ר קק"ל היוצא דני עטר קיבל תואר יקיר העיר קריית מלאכי. בשל מגבלות הקורונה הטקס התקיים בלשכת ראש העיר. ראש העיר אליהו זהר: "חשבת על ילדי קריית מלאכי כמו ילדי תל אביב"


בטקס צנוע שהתקיים ביום רביעי שעבר, קיבל יו"ר קק"ל היוצא מר דני עטר את תואר יקיר העיר קריית מלאכי. זהו התואר השני שמעניק ראש העיר אליהו זהר מאז נבחר לפני כשבע שנים. התואר ניתן לעטר בין היתר על הקמת בית קק"ל למצוינות, הקמת יער קהילתי בגבעת הסביונים ובהמשך יתפרס לאורך נחל האלה. כמו כן אושרו 2 תוכניות להקמת גן משחקים לילדים עם צרכים מיוחדים שנמצא כבר בשלבי אישור אחרונים וכן חידוש המגרש הסינטטי לקבוצות הילדים והנוער בכדורגל, תושבי קריית מלאכי. בזמן כהונתו תמכה קק"ל בקריית מלאכי במיליוני שקלים.

הטקס המקורי אמור היה להתקיים בבית קק"ל יחד עם משתתפים במסגרת הגבלות הקורונה, אולם עטר ביקש לקיים את הטקס בלשכה. ראש העיר וסגנו יוסי סולימני המכהן כמנהל בית קק"ל למצוינות, העניקו לעטר תעודת הוקרה.

ראש העיר קריית מלאכי אליהו זהר אמר לדני עטר בעת הענקת התואר: "סמכת על קריית מלאכי, חשבת תמיד איך לצמצם את הפערים ולהעניק לילדי קריית מלאכי כמו בתל אביב. בזכות אנשים כמוך העיר שלנו במקום אחר ותמשיך לצבור תאוצה. קריית מלאכי כולה מוקירה אותך ותוקיר אותך עוד שנים רבות. אני מאחל לך בהצלחה ובעזרת השם נשאר חברים לעד"

צילום: עיריית קריית מלאכי