"30 שנה אף אחד לא הסתכל עלינו"

כך הגיבו תושבים ברחוב יגאל ידין שעובר מתיחת פנים. חידוש הרחוב יכלול את כל האזור עד לרחוב הרב פינטו. לצד בית העלמין יבנה חניון חדש שישמש גם משאיות בשעות הלילה.


בשבוע שעבר החלו העבודות לחידוש רחוב הרב יגאל ידין בקריית מלאכי. השיפוץ הרחב כולל החלפת אבני שפה, חידוש מדרכות וסלילת כביש חדש לאורך הרחוב עד לכיכר הסמוכה ברחוב הרב פינטו. גם חניות חדשות יתווספו באזור רחוב הרב פינטו וכן בסמוך למעון 'צליל מיתר'.

בהמשך, בסמוך לטיילת החדשה ברחוב הרב אבוחצירה, ייבנה חניון לעשרות כלי רכב נוספים ואוטובוסים. בלילות תשמש החנייה למשאיות. תושבי האזור שמחו השבוע על חידוש הרחובות "30 שנה לא הסתכלו עלינו, סוף סוף נוכל להתנייד ולנסוע באזור בנוחות". סך עלות הפרויקט נאמד בכ-750 אלף שקלים. היעד הבא הוא כיכר חדשה ברחוב בר יהודה, הסדרת חניות חדשות וחידוש איי התנועה. כמו כן, רחוב ספרא באזור תיכון גימנסיה דרכא ירובד מחדש כולל החלפת מדרכות.

ראש העיר אליהו זהר: "לאט לאט אנחנו מחדשים את קריית מלאכי הוותיקה. זה לא פשוט להגיע לכל רחוב, אבל הקצאתי לטובת חידוש הכבישים והמדרכות בעיר מיליוני שקלים השנה. כמו שהארנו כל פינה בעיר, בנינו עשרות גני משחקים וחידשנו את גני הילדים בכל שכונה, עכשיו היעד הוא התשתיות.

צילום: עיריית קריית מלאכי