שמים את האקדמיה על סדר היום


יריד האקדמיה 2021 התקיים במרכז הצעירים קריית מלאכי- האירוע שהפך למסורת בשנים האחרונות לעידוד ההשכלה הגבוהה. היריד השישי התקיים בחצר מרכז הצעירים בו פעל פאנל מקצועות במסלולי לימוד שונים ביניהם: משפטים, מנהל עסקים, כלכלה, הנדסה, חינוך ומגוון רב של תחומי השכלה. ביריד השתתפו סטודנטים תושבי העיר במקצועות שונים ובוגרי תואר ושני שכבר השתלבו בשוק העבודה. הסטודנטים והבוגרים ענו לשאלותיהם של הצעירים שהגיעו ליריד על מנת לסייע להם בבחירותיהם ובהחלטות החשובות בבחירת תחום הלימודים שיבחרו.
בנוסף לפאנל מקצועות הלימוד הוקמו דוכנים של נציגי מוסדות אקדמיים שהציגו על המסלולים אותם הם מציעים, תנאי הקבלה והעניקו הטבות ומתנות לצעירים . כמו כן, עמדות של מלגות ותוכניות סיוע שונות נפרסו במתחם המרכז על מנת לחשוף בפני הצעירים את אפשרויות הסיוע השונות המוצעות לסטודנטים בעיר.
כל  צעירה וצעיר שהגיעו ליריד קיבלו במתנה שי מפנק ונהנה מאווירה טובה ושולחן כיבוד מרענן. צוות מרכז הצעירים שהוביל את האירוע נכח במלואו על מנת לכוון, לסייע ולקבל את כל הצעירים שהגיעו , בשיתוף פעולה עם מלגאי מרכז הצעירים שנכחו אף הם במקום ועזרו לצוות המרכז לנהל את האירוע.
 
ליאת פטיטו, מנהלת מרכז צעירים: "קריית מלאכי שמה על סדר היום את תחום האקדמיה בעיר  ורואה בו כאחד מהיעדים המובילים והחשובים. התפקיד שלנו להסיר את כל החסמים ולסלול  לכלל הצעירים את הדרך לאקדמיה"
 
צוות הרכזות במרכז הצעירים שהובילו את היריד הוסיפו: "אנו שמחות על כך שהיריד תרם לצעירי וצעירות העיר ובמיוחד למתלבטים שביניהם, ואנו מאמינות שיריד מן הסוג הזה עוזר ומסייע בתהליך קבלת ההחלטות ובבחירת מסלול הלימודים ובהכנה משמעותית לאקדמיה".
 
 צילום: מרכז צעירים קריית מלאכי